آموزش آنلاین طراحی سایت با وردپرس از 0 تا 100

در این پکیج ها، تمامی بک لینک های وبسایت از طریق ابزارهای سئو ارزان و همچنین کنسول گوگل استخراج می گردد و تک تک بک لینک ها از لحاظ کیفیت سنجیده می شوند و بک لینک های نامناسب و به اصطلاح اسپم disavow خواهند شد. اگرچه، در صورتی که تبلیغات پرداختی جزوی از استراتژی دیجیتال شما باشد، نتایج می توانند خیلی سریع تر برای شما رقم بخورند.

شما در نتایج گوگل خیلی وقت ها مشاهده کرده اید که ناگهان یک سایتی در کمترین زمان ممکن پیدا شده و در رتبه های برتر گوگل خود را نشان می دهد، می توان با قطعیت گفت که اکثر این موارد به دلیل اجرای کمپین های سنگین رپورتاژآگهی با استفاده از روش های PBN سازی و لینک سازی چند گرهی انجام می شود. به همین دلیل روش های کلاه سیاه در زمینه لینک سازی و رتبه بندی، هیچگاه در بلندمدت جواب نمیدهد. اگر دچار پنالتی گوگل(دستی و یا الگوریتمیک) شده باشید، با انجام سئو کامل داخلی و لینک سازی به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

پنالتی دستی(Manual) توسط کنسول گوگل به مدیر وبسایت اطلاع داده می شود اما پنالتی الگوریتمیک را باید با افت ناگهانی در رتبه کلمات تشخیص داد. پیشنهاد تیم رادزاد برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. هرچه مخاطبان هدف بیشتری از بنر شما بازدید کنند میزان اثرگذاری آن افزایش مییابد. هرچه تعداد بازدیدکنندگان یک سایت بالاتر برود برای وب سایت شما به معنی معاملات بیشتر یا به سادگی خوانندگان و مخاطبان همیشگی بیشتر است. برخی از افراد گاها به بخشی از این فرآیند برای بهینه سازی وب سایت خود نیاز دارند اما در اکثر مواقع سفارش هایی که به ما داده می شود کل مراحل را در قالب یک پکیج کامل طلب می کنند.

در صورتی که نیاز شما فراتر از این بسته ها بوده و علاقه مند به ایجاد بسته ای سفارشی هستید، تماس حاصل فرمایید. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسیات خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است. هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید