آموزش تجزیه و تحلیل سئو وبسایت رقبا + معرفی 2 ابزار بهدردبخور!

در واقع ما نمیدانیم که آیا گوگل واقعاً فقط به این اندازه از دادهها اکتفا میکند یا این که تمام رفتار کاربران را از تمام سرویسها زیر نظر دارد. وردپرس به سادگی میتواند یک وب سایت محتوایی یا فروشگاهی را ایجاد کند و همین موضوع باعث می شود تا راه اندازی از طریق آن بسیار آسان باشد. علاوه بر این، یک امتیاز اسپم یا منفی هم همین سایت moz ایجاد کرده که اون هم به صورت درصدی به دامنه ها داده میشه، یعنی اگر سایتی امتیاز اسپمش 1 درصد باشه، بسیار امتیاز خوبی داره و می تونید ازش استفاده کنید.

ما نباید گوگل رو یک ربات نادون تصور کنیم، گوگل بررسی میکنه که چرا یک سایت چینی زبان به سایت فارسی تازه راه اندازی شده که خیلی هم معروف نیست باید لینک بده؟ پس این نکته بسیار مهم رو نیز در نظر بگیرید. پس برای خرید بک لینک به این معیار Authority هم توجه کنید و یادتون نره. ولی اگه زمان و وقت کافی دارید و عجله ای هم در کار نیست، میتونید خودتون بک لینک بسازید و بک لینک نخرید. همانطور که هر سریال بالاخره چند پیام بازرگانی هم دارد ما هم تا انتهای دوره بعد از هر قسمتی که میگذرد یک زنگ تفریح برایتان مهیا کردهایم که در عین جالب بودن و بر طرف کردن خستگیتان آموزنده هم هست.

به هر موجی مثبتی که از طرف شبکه های اجتماعی به سمت سایت بیاید سوشیال سیگنال می گویند به عنوان مثال هر لایک فیس بوک یک سیگنال به حساب می آید. آیا کاربران وقتی وارد سایت شما میشوند علاقهمند میگردند یا سایت را ترک میکنند؟ کمپانی moz برای صفحات اینترنتی امتیازاتی رو از 1 تا 100 در نظر گرفته، امتیاز 1 کمترین و امتیاز 100 بیشترین امتیازی هست که میتونه یک سایت یا صفحه به دست بیاره. امیدوارم با قدرت این راه رو جلو بری کنی و هیچ وقت بک لینک نخری! توی این محصول یاد میگیرید توی 30 سایت با قدرت بسیار بالا به صورت کاملاً رایگان بک لینک بسازید.

بک لینک ها و بهطور کل، فرایند لینک سازی، چنین سازوکاری دارد؛ یعنی باعث میشود اعتبار سایت افزایش پیدا کند. یکی از آنها بک لینک و فرایند لینک سازی است. به اشتراک گذاری و دانلود آنها بسیار ساده است. روابط عمومی آنلاین به دنبال تاثیر بر افراد است و نه متقاعد کردن آنها به خرید برند، این تاثیر ممکن است در قالب یک پست اینستاگرامی توسط یکی از خریداران محصول، در مورد محصول جدیدتان یا یک خبر در خبرگزاری های آنلاین در مورد مسئولیت اجتماعی کسب وکار شما (به عنوان مثال فعالیت هایی که در راستای جلوگیری از گسترش بیابان ها انجام داده اید) باشد.

دیدگاهتان را بنویسید