آموزش ثبت سایت در بینگ

به همین دلیل، ما بک لینک را به صورت سه ماهه با قیمتی بسیار نازل تر می فروشیم که در این شرایط، احتمال مشکوک شدن گوگل به وب سایت به شدت کاهش می یابد. یکی از بهترین روشها برای دریافت بک لینک استفاده از «پست میهمان» (Guest Post) است. به همین دلیل در ادامه، راه سادهای را بیان میکنیم که به کمک آن، مکان مناسب برای انتشار پست میهمان را پیدا کنید.

سپس با استفاده از افزونه کروم به نام «Check My Links»، لینکهای ۴۰۴ آن سایت را پیدا کنید. در برخی موارد ممکن است بخواهید چندین لینک را بر اساس پستهای روزانه، هفتگی یا ماهانه خود تنظیم کنید. سپس این تصویر را در بخش جستجوی تصاویر گوگل قرار دهید تا به تمامی پستهای میهمان اون دسترسی داشته باشید. در این قسمت به دلیل اینکه هزینه هم پرداخت می کنید بیش از همیشه به “هم موضوع بودن” سایت آگهی گیرنده با سایت خودتان اهمیت بدهید.

بنابراین، زمانی که پست میهمان را برای سایتهایی با کیفیت انجام دهید، بکلینکهای مناسبی را هم دریافت خواهید کرد. پارس فریلنسر به شما این امکان را میدهد که با انتخاب مهارت هایی که دارید از بین رشته ی مورد علاقهتان بتوانید پروژه هایی مناسب خود را جستجو کرد، پیدا کنید و برای آنها پیشنهاد ارسال کنید.

مادامی که گوگل محتواهای باکیفیت را پیدا کند، دلیلی نمی بیند که رنک مناسبی به صفحات با کیفیت پایین یا معمولی بدهد. در ابتدا باید صفحات وب، منابع یا کسب و کارهایی را پیدا کنید که بهروزرسانی نشده باشند یا اینکه به تازگی تغییر کاربری داده و اسم خود را نیز عوض کرده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید