آموزش جامع سئو – سئومن

در مورد اهمیت بک لینک برای شما توضیحاتی ارائه دادیم و گفتیم که چگونه با بک لینک سازی و زدن بک لینک معتبر، می توانید سئو سایت خود را بهبود دهید. وقتی در میانه ارتباط با دوستان و خانواده هستند، افراد نمیخواهند با مارکها و پیامهای بازاریابی ارتباطشان قطع شود.

وقتی که نام شما توسط کاربران در سایتهای بزرگ دیده شود، در ذهن کاربران این برداشت ایجاد میشود که برند شما هم رده سایر برند های بزرگ است. این تعامل در شبکه های اجتماعی تاثیر شگرفی در رتبه سایت تان خواهد داشت. کاربری که در حال خواندن یک مقاله است، ممکن است روی لینک هایی که در این مقاله وجود دارد کلیک کند و اگر یکی از آن لینک ها لینک سایت شما باشد، بدین ترتیب روی سایت شما ترافیک ایجاد خواهد شد. در واقع ، این سوشیال سیگنال از قبل ارزش بک لینک ها را دارد!

طراحی مجدد سایت: بسیاری از سازمانها و مشاغل، مرتباً سایت خود را بهروزرسانی میکنند و یا در برخی موارد، دوباره طراحی میکنند. اگر مخاطبین و خوانندگان خود را در مقاله و هر بخش از سایت خود به سایت دیگری ارجاع بدهید، با استفاده از یک لینک فالو در واقع به آن سایت اعتبار و قدرت بخشیده اید. ربات های موتور جستجو با دنبال کردن بک لینک های موجود در سایر سایت ها، صفحات جدید را کشف می کنند و آن ها را ایندکس می کنند.

در واقع، یک لینک نوفالو به موتورهای جستجو می گوید که هنگام دنبال کردن این لینک ها به صفحه هدف اعتباری نبخشند. امّا اگر سایت شما بک لینکی نداشته باشد، کار پیدا کردن محتوای سایت شما برای ربات ها سختتر خواهد شد و در نتیجه ممکن است صفحات شما دیرتر ایندکس شوند. از طرفی دیگر، لینک های نوفالو (Nofollow) لینکی هستند که برای پیجی که به آن اشاره می کنند امتیاز محسوب نمی شوند، موجب بهبود رنک پیج نشده و تاثیری روی جایگاه صفحه هدف در نتایج گوگل ندارند. همانطور که از معنی کلمه مشخص میباشد. بعد از آموزش سئو، حتما آموزشهای تولید محتوا را جستجو و پیدا کنید چرا که برای موفقیت در دنیای اینترنت مهارت تولید محتوای خلاقانه و باکیفیت ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید