آموزش حذف بینگ (Bing) از مرورگر کروم Chrome

سئو (بهينهسازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتورهاي جستجو با روشهاي غير اخلاقي نيست. این سایت به شما امکان ساخت وبلاگ رایگان با اعتبار بسیار بالا را میدهد. در این مقاله درباره این موضوع بیشتر صحبت میکنیم. سوشیال سیگنال ها هنوز در اوایل راه هستند و همینطور که سئو پیشرفت می کند، قدرت آن ها نیز بیشتر می شود. سوشیال سیگنال یا همان شبکه های اجتماعی که بسیاری از کاربران دنیا در آن ها دارای اکانت های معتبر می باشند.

• روند پرورش مشتری بالقوه: هدایت کاربران و تبدیل این موارد به مشتری بالقوه می تواند یک روند طولانی باشد. به این وب سایت مراجعه کرده و سپس روی گزینه Start writing کلیک کرده و محتوای خودتان را در سایت درج کرده و به وب سایتتان لینک دهید و در نهایت بر روی Publish کلیک کنید.

ابتدا در وبسایت ثبتنام کنید و پس از تایید آدرس ایمیل بر روی Edit Your Profile کلیک کرده و سپس در قسمت Your Profile توضیح کوتاهی در مورد وبسایتتان نوشته و در قسمت Link to your website آدرس وب سایتتان را وارد کنید و در نهایت بر روی Save کلیک کنید.

پس از تکمیل پروفایل ، آدرس پروفایل شما به صورت زیر خواهد بود. پس شما نیاز به دوره آموزش سئو دارید. اگر نام برند شما و خدمات شما در صفحه اول گوگل و لینک اول نباشد ، هرگز موفق به دیده شدن نمی شوید. ساخت لینک در این سایت بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید