آموزش دیجیتال مارکتینگ برای وارد شدن به دنیای دیجیتال مارکترها

تعداد لینک : لینک های ایجاد شده در هر رپورتاژ نباید بیشتر از 4 الی 5 لینک باشد چون هرچقدر لینک بیشتر شود، هم ارزشی که به هر لینک داده میشود کمتر خواهد شد و هم باعث مشکوک شدن موتورهای جستجو به لینکها می شود و نکته دیگر که مهم است اینکه نباید به یک صفحه چند لینک داده شود. هرچند شبکههای اجتماعی ممکن است تاثیر مستقیمی در نتایج موتورهای جستجو نداشته باشد ولی با فعالیت موثر در شبکههای اجتماعی باعث پخش شدن لینکهای سایت خود به صورت طبیعی میشوید. یکی از مباحثی که هر سایت اینترتی با اون روبرو هست بازید کننده می باشد.

بعد از نوشتن مطلب خود و ارسال به ما، نوشته شما توسط ما بررسی شده و پس از داشتن استانداردهای لازم، ویرایش و سئو گردیده و پس از تسویه حساب، به صورت مادام العمر در رادزاد درج می گردد. لینک سازی در انجمنها با توجه به اینکه به صورت رایگان است، میتواند مقداری به ما در بهبود نتایج در موتورهای جستجو کمک کند. محتوای مناسب : استفاده از محتوای مناسب و یکتا در رپورتاژ آگهی خیلی موثر است و باعث ایجاد نتایج بهتر میشود. اعتبار دامنه : اعتبار دامنه سایتی که از آن اقدام به خرید رپورتاژ آگهی میکنید را چک کنید که دارای اعتبار دامنه بالایی باشد و اعتماد موتورهای جستجو به آن زیاد باشد که این اعتماد را با چند جستجو میتوانید از نتایج موتورهای جستجو متوجه شوید که به کدام سایت اعتماد بیشتری دارد.

سلول کد: در سلول کد، بهراحتی میتوانید کدهای پایتونی بنویسید و اجرا کنید. مثلا سئو کردن یک سایت در کلمه خرید موبایل بسیار زمانبرتر است از سئو یک سایت در کلماتی مثل خرید موکت است. بنابراین بک لینکهایی که به صورت طبیعی توسط نویسنده یا مدیر سایت به سایت شما با یک متن و عبارت مرتبط به سایت شما ایجاد شده باشند بک لینک با کیفیت نامیده میشود. لینک شدن مکررAnchor text وب سایت: زمانی که بابت بک لینک ساییتان هزینهای را میپردازید، انتظار دارید مدیر سایت آدرس سایت شما را مکررا قرار دهد.

محمد از سال ۱۳۹۷ تا کنون به عنوان مدیر سئو سایت گردشگری علی بابا مشغول فعالیت است. گوگل به عنوان سردمدار موتورهای جستجو، هیچوقت به طور دقیق الگوریتمی را که برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند، ارائه نمی دهد. در سئو یا بهینهسازی کلاه سفید سعی میکنیم با حفظ شرایط و قوانین و تکنیکهایی که از جانب گوگل تعریف شده است، رتبه سایتمان را در صفحات نتایج موتورهای جستجو بهبود ببخشیم.

دیدگاهتان را بنویسید