آموزش رایگان سئو وردپرس 2022 با افزونه سئو وردپرس Yoast Seo

خدمات سئو یعنی ارتقا سایت شما در صفحه نتایج گوگل و رسیدن به رتبه یک گوگل، البته قیمت سئو و پروژههای سئو اگر به صورت اصولی انجام شود بسیار بالا است. اگر سایت شما در کلمات کلیدی هدف جایگاه مناسبی ندارد، خرید رپورتاژ آگهی و لینک سازی نیز کمک زیادی بهبود جایگاه آن نخواهد کرد. برای خرید رپورتاژ می توانید با یک جستجو ساده در گوگل سایت های فروش رپورتاژ را پیدا کنید و به طور مستقیم با آن ها در ارتباط باشید. در واقع به جهت تشریح و توضیح کامل یک کالا یا سرویس که با معرفی مزایا و مشخصات آن همراه می شود، به طور غیر مستقیم ولی کامل، یکی از موثرترین راه های معرف کسب و کار ما خواهد بود.

فعالیت اورگانیک و طبیعی نباید ربات گونه باشد هر چند انسان پشت این فعالیت باشد به فرض مثال : شما صفحه ای در توئیتر دارید و هر روز پست هایی را توئیت می کنید و افرادی را هم لایک می کنید و افرادی نیز شما را ریتوئیت و لایک می کنند و برایتان کامنت می گذارند ، شما هر روز از صفحات سایت خودتان لینک تازه ای نمی گذارید بلکه گاهی اوقات حتی به رقبایتان هم لینک می دهید اصلا قرار نیست هر روز توئیت هایتان به همراه لینک باشد و نباید یه تعداد فرد ثابت با شما در تعاملات ثابتی باشند.

این بدان معنی است که بهینه سازی تبلیغات دیجیتال، صفحات وب، تصاویر شبکههای اجتماعی و سایر منابع دیجیتال برای دستگاههای تلفن همراه ضروری است. در مورد شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب که در ایران فیلتر شده است، ما معمولا ناچار هستیم که ترافیک با ایپی خارجی به سایت شما هدایت کنیم اما همچنان تاثیر خودش را روی سئو سایت شما خواهد داشت. به دلیل مبحث بسیار گسترده بکلینک مقاله ای برای شما در این زمینه تهیه نموده ایم که پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری آن را مطالعه نمایید. شما هم می توانید از این ترفند استفاده کنید اما باید اصولی پیش بروید و کاری نکنید که از نظر گوگل غیر معمول و اسپم شناخته شوید و نهایتا طناب پنالتی گوگل را دور گردن سایت تان ببینید بنابراین اگر به مشاوره نیاز داشتید می توانید از خدمات بازاریابی ما استفاده کنید.

اما اگر بودجه کافی داشته باشید می توانید با گزینه های بیشتری سایت منتشر کننده را انتخاب کنید. همینجا اعلام میکنم که تبلیغات هم در صورتی که درست کار بشه و همه ی نکات در نظر گرفته بشه بدون شک تاثیرات خوبی خواهد داشت، اما من جذب مارکتینگ رو بر مبنای بازاریابی محتوا، سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، فرایند تبدیل و افزایش رضایت مشتری به کمک نورومارکتینگ تاسیس کردم و میخوام فقط روی همین مباحث صحبت کنم و اگر برای کسی این روش ها جالب و جذاب باشه میتونه ازش استفاده کنه و برای تبلیغات هم که شرکت ها و سایت های خیلی قوی ای وجود دارند و از اونجایی که تخصص من نیست الکی وارد اون حوزه ها نمیشم که نه خودم از هدفم دور بشم و در علمی که تخصص ندارم حرف نزنم.

دیدگاهتان را بنویسید