آموزش رایگان سئو و بهینه سازی سایت – سئو تیم

استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید مینامند، ولی استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیکهای فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان را روش کلاه سیاه میشناسند. رعایت اصول و قواعد سئو در کدنویسی وب سایت چه تاثیری در سئو دارد؟ آیا با بهینهسازی سایت میتوان به رتبه ۱ گوگل رسید؟ بهعلاوه، با بررسی و آنالیز اطلاعات این وبسایت میتوانید از روندهایی که معمولاً در بازههای زمانی مشخص تکرار میشوند آگاهی پیدا کرده و با تولید محتوا برای دوره تکرار بعدی آنها افراد موردنظر را هدف قرار دهید.

هنگامی که کاربر بعد از سرچ یک کلمه کلیدی و ورود به یک سایت، به صفحه SERP بازمیگردد و صفحات دیگر را بررسی می کند. کدنویسی وب سایت باید استاندارد w3c باشد و خطاهای سایت باید در W3c Validator بررسی شود تا از درست بودن کد تمامی صفحات اطمینان حاصل شود. بهتر است برای نسخههای موبایلی وب سایت تان وقت بگذارید تا محتوای سایت شما در صفحههای نمایش کوچکتر، استاندارد باشد. حجم فایلها را استاندارد کنید تا در نسخههای کوچکتر سایت، کاربر دچار دردسر نشود.

در آموزش سئو شما یاد می گیرید که این کار را به صورت دورهای انجام بدهید تا از جایگاه وب سایت تان در نتایج گوگل، سقوط نکنید. همچنین ممکن است پس از کسب رتبه دلخواه در گوگل، کار کردن بر روی سئو را فراموش کنید و دچار سقوط جایگاه شوید. مدیران سایت باید توانایی کار کردن با سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند WordPress یا Joomla و پشتیبانی از سیستمهای تجارت و پرداختهای الکترونیک را داشته باشند. باید سئو را پروژهای همیشگی و بلندمدت در نظر بگیرید و از الگوریتمها و روشهای جدید محاسبه جایگاه سایت اطلاع پیدا کنید.

شما باید قبل از انتخاب قطعی سایت، مطمئن شوید که تعداد زیادی از مخاطبان مورد نظر شما، در آن وجود داشته باشند. در آموزش سئو از یاد مبرید که خطاهای ۴۰۴، ریدایرکت های ۳۰۱ و بهینه سازیهای نامعتبر باگهای سایت شما هستند و موجب افول رتبه سایت شما میشوند. بنابراین پیش از هرچیز بر روی سایت و رفع مشکلات احتمالی آن متمرکز شوید. به فرایند طراحی سایت که باعث میشود صفحات وب به خوبی بر روی انواع دستگاه ها و صفحات نمایش در بیاید، طراحی وب رسپانسیو (RWD) یا واکنشگرا میگویند.

دیدگاهتان را بنویسید