آموزش رایگان SEO 2022

سئوی خارجی شاید جذابترین بخش از فرایند سئو باشد. بکلینک و در واقع لینک بیلدینگ یکی از مهمترین فاکتورهای سئو خارجی می باشد که همانگونه که می دانید لینک بیلدینگ یکی از مهمترین و در عین حال حساس ترین بخش های سئو بوده و در انجام آن باید دقت بسیاری داشته باشید.

به پیشنهاد یکی از دوستان سئوکارم بکلینک خریدم اما نمیگم از کجا! جلوی این پیشنهاد هم 1000 تا ستاره میزنم. ممنون میشم تجربیات خودتون توی این زمینه با من و همه دوستان همکارم درمیون بذارید. مجموعه آوا حاصل سال ها تلاش و کوشش مستمر و تجربیات موفق در زمینه وب نویسی می باشد. علاوه بر وب سایت، بهتر است که فعالیت های خود را روی کانال های بیزینس محور مانند لینکدین متمرکز کنید جایی که دموگرافیک شما بیشتر زمان خود را در آن جا سپری می کنند. این نکته را به یاد داشته باشید که گوگل امروزه بسیار روی محتوای سایتها حساس است.

باید بگم که روزهای اول رتبه الکسا سایت به سرعت تغییر و کاهش پیدا میکرد و این یعنی رضایت صاحبان کسب و کار که هر یک ساعت یکبار این رتبه را چک میکردند و اما من که هر روز پنل چک میکردم میدونستم در حقیقت داره چه اتفاقاتی میافته. تعداد سایت های زیر مجموعه بزودی افزایش پیدا خواهند کرد و مجموعه آوا بستری بسیار مناسب را برای تبلیغات سودمند شما در اینترنت فراهم خواهد کرد. تمامی سایت های زیر مجموعه در سایت ساماندهی ثبت بوده و تمامی تبلیغات پذیرفته شده حتما باید دارای فعالیت قانونی باشند. تنها کافی است در وبسایت مربوطه ثبت نام کنید و با وارد کردن وبسایت رقیب خود، بک لینک های دریافت شده توسط آن ها را مشاهده نمایید و در صورت امکان در آن وبسایت ها لینک خود را نیز ثبت نمایید.

امروزه خرید بک لینک ویا ب عبارتی خرید تبلیغات متنی یکی از آسان ترین شیوه ها در افزایش ایندکی صفحات سایت و در نتیجه پیشی گرفتن از سایر رقبا است. به طور کلی فعالیت در شبکههای اجتماعی (از جمله اینستاگرام، لینکدین، توئیتر و فیسبوک) دایره مخاطبان شما را بزرگتر میکند و تاثیرات بلندمدتی در برندسازی و تبلیغات دارد.برای مثال بسیاری از برندهای کوچک و بزرگ با همکاری اینفلوئنسرهای اینستاگرام (افراد تاثیرگذار اینستاگرام) محصولاتشان را در ذهن مردم جا میاندازد و آنها به خرید تشویق میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید