آموزش سئو❤️ دوره جامع آموزش سئو از 0 تا 100❤️

از این نوع سئو در کشور ما بسیار استفاده می شود ولی به نظر کارشناسان ما به ریسک جریمه شدن توسط موتور جستجوگر نمی ارزد که از آن استفاده نمایید. اگر بخواهیم سئو رو به زیان خیلی ساده بیان کنیم سئو یعنی انجام دادن یکسری اقدامات برای رساندن یک سایت به صفحه اول گوگل یعنی زمانی که شما کلمه بهترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس رو داخل گوگل سرچ می کنید یکسری سایت ها در صفحه اول گوگل مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، ميپردازد.

گوگل لینک های مرتبط به سایت را نیز جستجو می کند اما به نظر می رسد بینگ در این خصوص از گوگل هم پیشی گرفته است. در گذشته که تعداد طراحی سایت ها و طراحی اپلیکیشن ها خیلی کمتر بود با بک لینک به راحتی به رتبه های برتر گوگل دست پیدا می کردید اما امروزه با تعداد بیشماری از وب سایت ها رو به رو هستیم که کار را دشوار کرده و باعث تغییر الگوریتم ها و فرآیند سئو سایت شده اند. برنامه نویس ها می دانند که شما می خواهید سایتتان را معروف و در عین حال پرترافیک نکنید.

اصولا عنوان صفحه با تگ h1 طراحی میشود و عنوان سئوی که در نتایج هم نمایش داده میشود با تگ title پیاده سازی میشود. ساختن صفحه ای که کل قسمت های سایت را نشان می دهد ایده خوبی است. بینگ سایتهایی که دارای متون زیاد باشند را بیشتر جستجو می کند مثلا باید صفحه شما حداقل 300 کلمه داشته باشد. الگوریتم دسته ای از کد است که موتور های جستجو مانند گوگل از آن برای مقاصد گوناگونی از جمله رتبه بندی وبسایت ها، بهبود تجربه کاربر، سرعت بیشتر جستجو و … متاسفانه گوگل هنوز هیچ روشی برای نصب افرونه در google chrome نسخه اندروید اضافه نکرده است و برای این کار باید از مرورگر های دیگر مانند (Kiwi Browser یا YANDEX Browser) استفاده کنید که قابلیت اضافه کردن افزونه روی آنها وجود دارد.

این کار هنوز هم در بینگ اهمیت دارد بنابراین واژه های کلیدی را در عنوان نیز قرار دهید اما در آن افراط نکنید. از عبارات طولانی در لینک سازی استفاده کنید و عبارات عمومی و پرجستجو را هدف قرار ندهید. بینگ در مقایسه با موتورهای جستجوی دیگر برای ظاهر سایت اهمیت بیشتری قایل می شود. این بدین معناست که هرچه با بینگ جستجو می کنید شاید در جستجوی گوگل یا دیگر موتورهای جستجو نیز وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید