آموزش سئو به راحتی درست کردن یک سوپ ! – همیارسوشال

در بخش مشکلات و اطلاعیهها، معمولاً مشکلاتی که سایت شما ازنظر سئو دارد و یا اطلاعیههایی که میخواهد به شما در رابطه با لایسنس یواست سئو بدهد و موارد دیگر را مشاهده میکنید، میتوانید این مشکلات را در این قسمت بررسی و حل کنید. بخش دیگر نیز محتوای تنها یا یتیم است که شاید بتوان گفت بیشترین استفاده در این افزونه از این قسمت است.

درنهایت و در قالب یک نتیجهگیری کلی میتوان گفت که با توجه به این امکاناتی که نسخه حرفهای یواست سئو به شما ارائه میدهد شما میتوانید تصمیم بگیرید که از نسخه پولی و یا از نسخه رایگان استفاده کنید. بهصورتکلی نمایش سایت شما در نتایج گوگل با توجه به متاهایی که این افزونه برای شما به پستتان اضافه میکند هیچ تأثیر و یا فرقی در نسخه رایگان و پولی ندارد. در این بخش از دوره کار با یواست سئو، میخواهیم تنظیمات یواست سئو را انجام دهیم، فرقی هم نمیکند از نسخه رایگان یا حرفهای این افزونه استفاده میکنید؛ درهرصورت شما میتوانید با استفاده از یواست سئو، سایت خود را برای گوگل بهینه و آنالیز کنید، تنظیمات نسخه رایگان و حرفهای هم تفاوتی با یکدیگر ندارد.

برای اینکه تنظیمات یواست سئو را ببینیم، بخش سئو» عمومی را بررسی میکنیم و شروع میکنیم به تنظیم کردن یواست سئو. برای شروع ما با نسخه رایگان یواست سئو کار میکنیم و در جلسات بعدی و زمانی که نیاز شد امکانات جدیدتری از یواست سئو پرمیوم را به شما توضیح دهیم، میریم سراغ نسخه حرفهای این پلاگین.

با این حال، در هنگام شروع فریلنسینگ ممکن است دستان خالی باشد. در ادامه برای فعال سازی و آموزش کار با گوگل آتنتیکیتور باید بعد از نصب برنامه اطمینان حاصل کنید که تایید هویتدو مرحله ای را از طریق حساب گوگل خود فعالسازی کرده باشید. درواقع کدی که به شما میدهدند را باید در این قسمت وارد کنید و روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید و بعد در آن پنل سرچ کنسول گوگل یا سایر موتورهای جستجوگر، روی Verifay کلیک کنید تا سایت شما تأیید شود. گزینه بعدی محتوای شاخص یا کرنر استون کانتنت را برای شما مشخص میکند، Cornerstone Contentها را در جلسات بعد بهصورت کامل برای شما توضیح خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید