آموزش سئو – یادگیری سئو مبتدی تا پیشرفته [رایگان]

توصیه ما به شما این است که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران را برای این کار انتخاب کنید تمامی پرسنل حاضر در این مجموعه دارای دانش و تجربه تخصصی در زمینه سئو هستند و می توانند دوره های آموزشی یادگیری سئو را در اختیار شما قرار دهند. سایت های سئو، سایت های خبری، سایت های سرگرمی و در حالت کلی سایت هایی که مرتبط با حیطه کاری شما هستند، مناسب ترین سایت ها برای نوشتن رپرتاژ آگهی هستند.

الکسا، وب سایت ها را از شماره یک تا بی نهایت رتبه بندی می کند، تقریبا بیش از 1.5 میلیارد وب سایت در جهان وجود دارند که می توانند به وسیله الگوریتم های الکسا رتبه بندی شوند، با توجه به رتبه بندی الکسا، سایت گوگل وب سایت شماره یک در جهان است، اگرچه هیچ نوع محدوده دقیقی برای تعریف بهتر بودن وب سایت از نظر الکسا وجود ندارد اما به طور کلی هرچه قدر عدد رتبه شما پایین تر باشد بهتر است اما می توان گفت در حالت کلی هر وب سایت که دارای رتبه های بالای 30 هزار است می توان گفت رتبه الکسای بسیار بدی را دارد.

این یک امر مهم و ضروری برای پیشرفت سایت شما به حساب می آید بنابراین باید هرچه زودتر اقدامات لازم جهت یادگیری سئو سایت را انجام دهید تا بتوانید در این زمینه به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید بسیاری از افراد پس از طراحی سایت از این امر مهم در وبسایت هود غافل می شوند و آن طور که باید به سئو سایت خود نمی پردازند. این کار بسیار راحت است شما می توانید از ابزار بررسی رتبه سایت الکسا که در وب سایت آپسئو به طور رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است استفاده کنید، فقط کافی است آدرس سایت مورد نظر خود را وارد کرده تا در طی چند ثانیه اطلاعات مفید و جالبی از رتبه الکسای خود در سطح بین المللی و داخلی بگیرید این کار با ابزار بررسی رتبه الکسای آپسئو در سریع ترین زمان انجام می پذیرد.

استفاده ابزار الکسای آپسئو بسیار راحت و ساده است و فقط لازم است آدرس صفحه مورد نظر را در کادر مربوطه وارد کنید تا در طی چند ثانیه تمامی اطلاعات در مورد رتبه الکسای بین المللی و داخلی وب سایت را به کمک ابزار آپسئو مشاهده کنید. در واقع لینک سازی به ارتباط بهتر صفحات سایت کمک کرده و موجب افزایش قدرت دامنه می شوند. باید با تمامی الگوریتم ها و اصول جدیدی که توسط گوگل طراحی شده است آشنا شوید و مطابق با آنها رفتار کنید این امر می تواند به شما در افزایش کاربران وب سایت تان کمک کند به گونه ای که در روز به صورت طبیعی بازدیدکنندگان مخصوص به خود را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید