آموزش سئو (SEO) و بهینه سازی وب سایت

پس یک پروژه سئو فقط با اهداف و نتایج آن در رتبه بندی گوگل، قابل ارزش گذاری خواهد بود! 5. قابلیتی که در جستجوی ویدئوها در موتور جستجو بینگ حائز اهمیت است، نمایش سی ثانیه ابتدایی نتایج بدون نیاز به کلیک و ورود به صفحه آن است که اصطلاحا به آن Smart Video Preview گفته میشود.

2. اسکرول بی انتها یا Infinite Scrollدر جستجوی تصاویر در موتور bing به شما کمک میکند تا بین صفحات نتیجه جستجو در حرکت نباشید. شما باید ساختار سایت را به نوعی ایجاد کنید که مهمترین صفحات همیشه در دسترس و جلوی چشم کاربر باشند و همچنین به مهمترین لندینگ پیج های سایت از سایر صفحات و مقالات لینک دهید.

همچنین می توانید از جستجوی سفارشی، نتایج و وب سایت های مورد علاقه خود را در بالای لیست قرار دهید. موتور جستجوی پیش فرض مرورگر firefox ، براساس یاهو تنظیم شده است. یک نام مناسب برای تقویم انتخاب کنید و گزینه های را متناسب به نیازتان تنظیم کنید روی OK کلیک کنید.

3. قابلیت Quick View به شما امکان میدهد تا بدون کلیک بر روی نتیجه جستجوی خود، مختصری درباره آن اطلاعات کسب نمایید. جستجوی یک کلمه یا عبارت در نوار مرورگر ، لیست نتایج در bing را نمایش می دهد و این مهم ترین دلیل اهمیت رتبه سایت در بینگ است. گاهی اوقات عبارت «هدفگذاری مجدد یا ریتارگتینگ» (Retargeting) به عنوان اصطلاحی هممعنی با ریمارکتینگ به کار گرفته میشود اما در واقع با آن کمی تفاوت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید