آموزش فریلنسر (Free Lancer Digital Marketing) کلاس فریلنسر { دوره فریلنسر } تهران

سایر دلایل اهمیت سیگنالهای اجتماعی برای سئو را در ادامه بیان میکنیم. متاسفانه برخی سئوکاران اخیرا بر این باورند که سایت اصلا و اصلا با خرید بکلینک پنالتی نشده و علت این امر نیز تنها آن است که تجربه آن را ندارند. وردپرس شامل معماری پلاگین و یک سیستم الگو است، بنابراین می توانید هر وب سایتی را متناسب با تجارت، وبلاگ، نمونه کارها یا فروشگاه آنلاین خود تنظیم کنید.

اگر بخواهید تنها به عنوان یک طراح سایت عمل کنید با کمی دقت میتوانید این کار را انجام دهید. وردپرس سیستم مدیریت محتوایی است که میتوانید بدون کد نویسی یک سایت ساده و حتی حرفه ای برای خود داشته باشید. هرچقدر اطلاعات بیشتر داشته باشید موفقتر خواهید بود و سریعتر به هدف خود میرسید. برای شمایی که می خواهید در بحث بکاند سایت به شیوه دیگری عمل کنید راهکار دیگری وجود دارد و آن هم استفاده از NODE JS و MONGODB است. طراحی سایت نقش اصلی در جذب مخاطبان دارد که این موضوع را نمی توان نادیده گرفت. البته میتوان این نکته را در نظر گرفت که شاید مخاطب، کانالهای دیگری را برای محتوای برند شما ترجیح میدهد.

پس این یک شانس بی نظیر برای شما است که بتوانید به صورت رایگان از تمامی تجربه هایی که من در طول این سالیان به دست آوردم استفاده کنید و به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شوید. اما اگر قصد دارید به یک توسعه دهنده وب تبدیل شوید که با زبان های مختلف برنامه نویسی کار می کند این مسیر کمی طولانی تر و البته جالب تر می شود. این دو زبان ساختمان اصلی تمامی صفحات وب را تشکیل می دهند و به همین دلیل اولین مرحله برای شروع یادگیری طراحی سایت فرا گرفتن این دو زبان است. بهینه سازی موتور جستجو یا سئو به دلیل افزایش قدرت موتور های جستجو مانند گوگل در سال های اخیر به عنوان یک صنعت مهم ظهور کرده است.

تا به اینجای کار، شما یک سایت دارید، اما هنوز تمام نشده است! اگر شما هم علاقه به پیشرفت داشته باشید و بخواهید آینده خوبی برای خود بسازید احتمالا شغل طراحی سایت را از نظر گذرانده اید. از طرفی دیگر با آموزش هایی که شما می بینید تمامی مفاهیم را یاد گرفته و تنها کافی است خودتان یک تصویر از سایت هدفی که می خواهید طراحی کنید را داشته باشید. اگر به رزومه و نمونه کارهای من دقت کنید متوجه خواهید شد پشت طرح های زیبا و منحصر به فردی که طراحی شده است، سال ها تجربه قرار دارد. یک طراح سایتی که کمتر از دو سال سابقه کاری دارد می تواند حقوقی بین 5 تا 10 میلیون تومان و اگر بین 3 تا 7 سال سابقه کاری دارد حقوقی بین 10 تا 50 میلیون تومان داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید