آموزش کامل ابزارهای SPYFU ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی رقبا – بینگ لرن

Keyword Research یا تحقیق درباره کلمه کلیدی، فرآیند کشف، تجزیه و تحلیل عبارتهایی است که کاربران در گوگل آنها را جستجو میکنند، استفاده از کلمات کلیدی مناسب یکی از مهمترین مراحل برای افزایش سئو سایت است. شما با تحلیل رقبا توسط این ابزارها میتوانید استراتژیهای آنها در سئو و لینکهایی که آنها برای سایت خود گرفتهاند را پیدا کنید و شما هم با استفاده از اصول لینک سازی آنها به رتبههای بالاتر گوگل برسید. زمانی که میخواهیم میان کاربر، پایگاه داده و سرور ارتباط برقرار کنیم، اهمیت استفاده از یک زبان برنامه نویسی سمت سرور به خوبی مشخص میشود. محیطهای توسعه برنامه نویسی و ویرایشگرهای متن به عنوان ابزارهای اصلی برنامه نویس از این موضوع پیروی میکنند.

این بخش ابزارهای سایت هایی را نشان می دهد که از نظر ترافیک ارگانیک در تعدادی از کلمات کلیدی همپوشانی یا همپوشانی دارند. اگر ابزارهای درستی انتخاب کنیم و به خوبی آنها را به کار بگیریم، مسیر طراحی سایت برای ما جذابتر و آسانتر میشود. اما امروزه سایتها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند. جاوا اسکریپت زبانی سطح بالا، داینامیک، مبتنی بر شی و تفسیری است که از شیوههای مختلف برنامه نویسی پشتیبانی میکند. این زبان از نظر محبوبیت و کاربرد رشد بسیار بالایی دارد و از آن میتوان برای برنامه نویسی سمت سرور (Server Side)، اپلیکیشنهای موبایل، بازی و اپلیکیشنهای دسکتاپ استفاده کرد.

بازاریابی دیجیتال یکی از زمینههایی است که همیشه در آن نکات جدیدی برای یادگیری پیدا خواهید کرد. فرض کنید به عنوان برنامه نویس سمت کاربر، مثلا یک صفحه تماس با ما را طراحی کردهاید، اگر دکمه ارسال فرمها کار نکند نمیشود از فرم زیبایی که ساختهاید استفاده کرد. به همین دلیل سایتهای مطرحی مثل فیس بوک، ویکی پدیا و غیره در بک اند خود، از PHP استفاده میکنند.

گروه دوم افرادی هستند که منطق سایتها را پیاده سازی میکنند و به عنوان برنامه نویسان سمت سرور (Server-side) شناخته میشوند. کار با جاوا اسکریپت بسیار شیرین است، اما لذت کار با آن را زمانی درک میکنید که از Libraryهای این زبان مثل Jquery یا React.js استفاده کنید. در پروژههای بزرگ تحت وب استفاده از یک زبان سمت سرور ضروری است. برنامه نویسان وب به دو دسته کلی تقسیم میشود. این امر به دلایل مختلفی ازجمله نیاز به تازهسازی ظاهر وب سایت و ترکیب زبانها و برنامههای کاربردی جدید انجام میشود. ایمیل مارکتینگ اغلب برای ارسال محتوای، تخفیفها، رویدادها و مواردی از این قبیل انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید