آموزش کامل سئو ( SEO ) حرفه ای از صفر تا صد – کدپز

چون سایت من در اینجا الآن پستی ندارد که با یواست سئو نوشته شده باشد، یعنی با این افزونه سئو یا بررسی شده باشد، یک پست جدید در این بخش اضافه میکنم و عنوان آن را “تست میکنیم” میگذاریم و متن آن را هم یک متن تست قرار میدهیم. نکته: در KPI بالا impression به تعداد دفعاتی که یک پست در رسانه مورد نظر نمایش داده میشود میگویند. یک روش مطمئن برای اینکه کراولرها صفحه یا فایل مورد نظر ما را نبینند و در نتیجه ایندکس نکنند، استفاده از فایل robots.txt میباشد.

از یک وب سایت مورد اعتماد گوگل گرفته شده است: همه وب سایت ها از دید گوگل در یک سطح نیستند. برای اثر گذاری بیشتر تبلغ یا لینک ها می توانیم برای شما تبلیغات تصویری متحرک سبک و اثرگذار طراحی کنیم. در صورتی که وب سایت ندارید ما برای شما یک وب سایت خوب و مناسب طراحی می کنیم و آنرا برای موتورهای جستجو بهینه و معرفی می کنیم.

شما میتوانید با انتخاب کلید واژه های مناسب کاربران را به صفحات خاص مدنظر خودتان هدایت کنید. تیم ما بصورت تخصی بر روی طراحی و توسعه سیستم های مدیریت محتوای جوملا و وردپرس کار می کند ، البته برای مشتریان خاص خود سیستم های تخصصی و پایه ای نیز طراحی می کنیم.

ما با گرد آوری تیم تخصصی طراحی و برنامه نویسی توانسته ایم تا کنون بیش از 6 هزار وب سایت را به زبان های فارسی و انگلیسی برای بیش از 12 کشور جهان راه اندازی کنیم. در نتیجه درک درستی از موقعیت سایت داشته و استراتژی بهینه ای را برای سایت برنامه ریزی کنید. در کنار تمامی این خدمات در وب ما یکی از خلاق ترین تیم های مدیریت اینستاگرام ( ادمین اینستاگرام ) را در همدان در اختیار داریم تا بتوانید برند شما را با بهترین برنامه ریزی استراتژی محتوا، تولید محتوا اینستاگرام به سر حد رشد اینستاگرامی برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید