آموزش گرفتن پینگ – بخش اول

راند فیشکین این هرم را برای سئو بازنویسی کرد که تصویر آن را در زیر میبینید. در حقیقت همانطور که خرید بک لینک دانشگاهی مزایای بسیاری دارد، حذف آن در مدت کوتاهی پس از خرید و ایجاد آن در وب سایت دانشگاهی تمام قدرتی که از سوی آن وب سایت دانشگاهی و بک لینک، دریافت شده به یک باره از بین میرود که همین امر رتبه سایت را به طرز قابل توجهی پایین میآورد. معیار انتخاب عکسها، القای حس کاوش و اکتشاف و همچنین مؤثر بودن عکسها در ایجاد حس و حال سرخوشی در مخاطبان است.

هدف از این کار ایجاد محتوای ارزشمند برای افزایش تعامل با مخاطبان هدف است. حال آنکه گوگل برای محتواهایی که پنهان هستند، ارزش قائل نشده و اگر زمانی از این گونه محتواها در سایت خود استفاده نمایید، رتبه سایت تان به شدن کاهش پیدا خواهد کرد. در حالی که صفحه اول سرویس جستجوی گوگل، کاملا ساده است و به جز لوگوی چندرنگ گوگل یا لوگوهای مناسبتی و باکس جستجو و لینکهایی در نوار بالایی، عملا چیز دیگری نمیشود در صفحه اول گوگل پیدا کرد، بینگ سیاست دیگری را دنبال میکند و سعی میکند با عکسهای جذاب، کاربران را به خود جلب کند.

آیا تا به حال برای خلاص شدن از کالری، خود را مجبور به استفراغ کردهاید؟ آیا تا به حال فکر کردهاید که این عکسها چطور انتخاب میشوند و در بینگ مورد استفاده قرار میگیرند؟ زمانی که شما سایتی را طراحی میکنید بعد از مدتی خزندگان گوگل متوجه آن میشوند و آن را بررسی میکنند و سپس لینک ها و محتوای صفحات آن سایت را در حافظه خود ثبت میکنند. با فعالیت درست در شبکههای اجتماعی میتوانید یک راه درست در سوشیال سیگنال رایگان را بدست آورید. در حوزه آزادکاری یا فریلنسرینگ (Freelancing)، به کسی آزادکار یا فریلنسر (Freelancer) گفته میشود که فعالیت حرفهای خود را بدون الزام و تعهد درازمدت به کارفرما انجام میدهد.

ثبت سایت در نقشه گوگل کار سختی نیست و با مراجعه به مقاله الگوریتم کبوتر میتوانید آن را یاد بگیرید. پس همواره سعی کنید نسخه cms خود را بروز نگه دارید و یا اینکه لینک های شکسته یا تصاویر پاک شده سایت خود را مرتفع کنید. ارائه دهنده خدمات پزشکی یا متخصص بهداشت روان شما بر اساس پاسخها، علائم و نیازهای شما سؤالات دیگری را مطرح کنند. در نظر داشته باشید که پینگ داخلی به معنی پینگ اینترنت شما تا سرورهای ما (واقع در تهران) بوده و قبل از اتصال به سرویس می بایست بر روی عدد مناسبی باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا دقیقا ببینیم فریلنسر چیست و چه کار میکند.

دیدگاهتان را بنویسید