آموزش گوگل وبمستر تولز و نحوه کار با آن

یعنی وقتی شما به دنبال “خرید لوازم ساختمانی” هستید و در گوگل عبارت خرید لوازم ساختمانی را سرچ میکنید ، گوگل سایت هایی را به شما نشان میدهد که به بهترین شکل جواب شما را بدهند. در مورد روش صحیح استفاده از سوشیال سیگنال در ادامه صحبت خواهد شد. علاوه بر گفته خود مت کاتس ، تجربه کار ما در فرین آکادمی ثابت کرده که سوشیال سیگنال اگر درست استفاده شود و در کنار باقی فاکتورهای سئو قرار بگیرد تاثیر گذار خواهد بود.

در اینجا قصد نداریم در مورد الگوریتم های گوگل صحبت کنیم، بلکه قصد داریم به این موضوع بپردازم که این الگوریتم ها و فرمول ها با چه هدفی نوشته شده اند؟ به طور کلی اگر قصد نهایت استفاده از سوشیال سیگنال را دارید به هیچ عنوان 4 سایتی که لیست کردیم را از دست ندهید.

شما میتوانید از هر روش بازاریابی دیجیتال ذکر شده در بالا، در طول یک استراتژی بازاریابی درونگرا استفاده کنید تا تجربه مشتری را به بهترین تجربه تبدیل کنید. البته اگر محتواهایی دارید که در حالت عادی در سطح وب پیدا میشوند ترجیحا از این راهکار استفاده نکنید. برای ارسال پست ها به شبکه های اجتماعی میتوانید به صورت دستی لینک هر پستی که مینویسید را در قالب یک پست در شبکه های اجتماعی قرار دهید و ترجیحا مقداری متن هم درباره پست خود بنویسید. یعنی وقتی من آدرس سایتی را در شبکه اجتماعی خودم قرار میدهم و در مورد آن صحبت میکنم، احتمال زیاد، آن سایتِ مورد علاقه من است و آن را دوست دارم.

طبیعتا وقتی به یک سایت علاقه دارم و در نتایج سرچ کلمات مرتبط، آن سایت برای من نمایش داده میشود، حس رضایت بیشتری دارم و از سرچ خودم در گوگل راضی تر خواهم بود. 20. آیا نمایش صحیح سایت در موبایل موجب ارتقا سئو می گردد؟ در اینجا ، ما برای دریافت سوشیال سیگنال از کاربرمان به طور مستقیم درخواست یک عمل میکنیم. همچنین در پایین آن نیز یک تحلیل کامل از تمام درخواستهای سایت شما همراه با حجم و مدت زمان لود آن نشان میدهد که در صورت کند بودن سایتتان از این طریق نیز به راحتی میتوانید متوجه شوید که مشکل کجاست.

دیدگاهتان را بنویسید