آموزش گوگل وبمستر تولز

سئو کلاه سفید در واقع به روش های اصولی و تایید شده توسط گوگل اشاره دارد که خط قرمزهای موتور جستجو را رد نمی کند و ملاک آن بالا بردن کیفیت سایت و جلب رضایت کاربران است. شما نیز مانند دیگران به فعالیت بپردازید. پست های دیگران را لایک کنید، کامنت بگذارید و حتی گاهی اوقات پست ها را به اشتراک بگذارید.

این سایت معمولا به شما پیشنهاد می کند که هر URL حداقل شامل ۱۵۰ سوشال سیگنال باشد. در ادامه قصد داریم به راه های افزایش سوشال سیگنال بپردازیم. او در سال ۹۲ هم توانست ظرف مدت ۲ سال، دو سایت بزرگ را راه اندازی کند و آنها را به رتبه ۴۹ الکسا در ایران برساند. تبلیغات تصویری به دلیل داشتن صدا، متن و تصویر در کنار هم بازدهی بیشتری خواهند داشت. با کنار هم چیدن این عوامل پازل چگونگی رسیدن به رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل تکمیل می شود و باعث افزایش رتبه وب سایت شما در صفحه SERP گوگل می شود.

حالا یکی از عوامل تاثیر گذار روی سرعت سایت چیست؟ اعتبار دامنه که به DA معروف است، از عوامل بسیاری تاثیر میپذیرد. بدون دانستن این سه مورد، شاید بتوانید سؤال “چه چیزی” را توضیح دهید؛ اما نمیتوانید به سؤال “چرا؟ بدون شک امروز در سال ۲۰۱۹ این تاثیرات فوق العاده بیشتر شده است و در رتبه بندی وب سایت ها تاثیر به سزایی دارد. یکی از بخش های بسیار مفید و سودمند در ابزار Google Webmaster, بخش Search Analytics میباشد چرا که در این بخش میتوانید متوجه شوید که بازدید کننده و یا Impression صفحات و سایت شما به چه صورت بوده است و بر روی چه کلمات کلیدی سایت شما رو به رشد بوده است.

کاهش حجم تصاویر: یکی از روشهای ساده برای افزایش سرعت بارگذاری سایت کاهش حجم تصاویر و استفاده از تصاویر با ابعاد متناسب با محل استفاده میباشد. اگر پیشنهاد خوبی برای کاربر آماده کنید، بدون شک می تواند تاثیر بسیار زیادی برای شما داشته باشد. چرا که ساخت شبکه های اجتماعی بدون فعالیت مفید فایده ای ندارد! اولین قدم ساخت اکانت شبکه های اجتماعی برای کسب سوشال سیگنال است. در این بخش قصد داریم به بررسی تاثیرات سوشال سیگنال بر شبکه های اجتماعی، سئو و رتبه وب سایت بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید