آموزش 50 روش بک لینک سازی – رادزاد

و در واقع با زدن بک لینک sitewide ممکن است گوگل متوجه شود شما بک لینک خریداری نمودهاید و توسط الگوریتم پنگوئن، به جریمه شما بپردازد. لینکهایی که در ساید بار یا فوتر قرار دارند، به دلیل تکرار در تمامی صفحات ارزشمند نیستند و اصلاحا به این لینکها sitewide گفته میشود.

همان طوری که گفته شد، طبیعی ترین و بهترین حالت این است که سایت های معتبر با خواست خود به سای شما لینک دهند، ولی چنین چیزی برای سایت های تازه کار امکان پذیر نباشد، زیرا سایت های معتبر معمولا به سایت های با اعتبار کمتر لینک نمی دهند. جالب است بدانید که امکان نصب و فعالسازی فیلتر شکن بر روی مرورگر گوگل کروم وجود دارد و شما میتوانید بدون نصب VPN و نرم افزار های جانبی به تمام سایت های فیلتر دسترسی داشته باشید. از آن جایی کاربران معمولا با خواست و اراده خود روی لینک ها کلیک می کنند، امکان اینکه زمان طولانی تری روی صفحه شما بمانند بیشتر خواهد بود.

کاربری که در حال خواندن یک مقاله است، ممکن است روی لینک هایی که در این مقاله وجود دارد کلیک کند و اگر یکی از آن لینک ها لینک سایت شما باشد، بدین ترتیب روی سایت شما ترافیک ایجاد خواهد شد. در ماه دسامبر سال 2010 میلادی، در همان سال هایی که شبکه های اجتماعی در حال به وجود آمدن و اوج گرفتن بودند، دنی سالیوان danny Sullivan که مقاله نویسی فعال در مجله های Maximized Online و Search Engine Land بود، مقاله ای درباره این موضوع نوشت و به صورت محسوس درباره سوشیال سیگنال ها و تاثیر آن ها بر رتبه بندی موتورهای جستجو پرداخت.

ربات های موتور جستجو با دنبال کردن بک لینک های موجود در سایر سایت ها، صفحات جدید را کشف می کنند و آن ها را ایندکس می کنند. لینکی که از یک سایت ارزشمند و معتبر دریافت شود به سایت شما ارزش و اعتبار می بخشد. باید حتما اعتبار دامنه و وضعیت فعلی سایت لینک دهنده را در نظر بگیرید. حالا که به اینجا رسیدیم احتمالا برای سایت خودتان بخواهید دست به کار شوید یا تصمیم داشته باشید به عنوان یک متخصص سئو فعالیت کنید. شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که چه نوع بک لینکی خوب است و تاثیر گذار.

دیدگاهتان را بنویسید