آموزش Yoast SEO – راهنمای جامع کار با افزونه یواست سئو

درسته که محتوا همیشه یک جزء بسیار مهم از سئو به حساب می آید و تقریبا 30% از کل سئو کردن است اما تنها با قرار دادن محتوا در یک صفحه محصول کاربر به نتیجه واقعی خود که انتخاب یک محصول با کیفیت باشد نمی رسد . با اینکار کیفیت و اعتبار این صفحه را در گوگل و در سایت خود افزایش می دهید . هدف از لینک سازی هم در کنار کمک کردن به کاربر ، بالا بردن کیفیت صفحات هدف خودمون است . 10. قرار دادن محتوا در صفحات وب. به همین خاطر اولین نیاز هر فروشگاه اینترنتی این است که یک بخشی به اسم بلاگ داشته باشد که توضیحات خودش را در وبلاگ سایت قرار دهد .

به عنوان مثال موضوع رپرتاژ آگهی نوشتاری ممکن است مقاله ای درباره یکی از نیازهای انسان مانند نیاز به سفر باشد،نویسنده رپرتاژآگهی در پایان مقاله می تواند به معرفی یک آژانس گردشگری و خدمات آن بپردازد. حال وقتی از نیاز مشتریان خود آگاهی پیدا کردیم می توانیم به صورت هدفمند تر به تبلیغات خود ادامه دهیم. شما وقتی سئو کردن را یاد داشته باشید دیگه مهم نیست سایت جلوی روی شما یک سایت خبری باشد یا یک سایت فروشگاهی ، شما به راحتی می توانید هر چیزی را سئو کنید و به نتایج بالای گوگل برسانید . هدف گوگل و موتورهای جستجو این است که وقتی کاربران بر اساس اصطلاحات مورد نظر خود جستجو می کنند، محتوای اصلی و مرتبط را به بالا برسانند و محتوای تکراری و صفحات غیر ارزشمند را سرکوب کنند.

شاید برای همه ما بارها و بارها سوال پیش آمده باشد که گوگل بر چه اساس در نتیجه تایپ چند کلمه مرتبط ترین نتایج را به ما نشان میدهد، و یا اینکه ممکن است بپرسید ترتیب نتایج گوگل بر چه اساس است. یک سئو کار باید به خوبی الگوریتم های گوگل را بشناسد تا در زمان مناسب تصمیم درست را بگیرید و بر این اساس بتواند استراتژی سئو خود را بچیند . برای تولید محتوا می توانید از چک لیست سئو کمک بگیرید تا قدم به قدم برای شما مشخص باشد که به چه صورت باید محتوای خود را سئو کنید .

اینکه شما می توانید متن خود را در سطح گسترده ای از خبرگزاری ها منتشر کنید و آن را در رسانه های آفلاین نیز نمایش دهید یکی دیگر از مزایای منتشر کردن مطالب می باشد. به عنوان مثال من از این صفحه یک لینک به صفحه دیجیتال مارکتینگ می دهم تا هم ارزش صفحه ای دیگر از سایتم را بالا ببرم و هم اینکه شما اطلاعات تکمیلی در مورد دیجیتال مارکتینگ به دست بیاورید . تا از این به بعد بتوانید با استفاده از مقالات دیگه به این صفحه لینک داخلی بدهید .

دیدگاهتان را بنویسید