آیا تبلیغات کلیکی ارزش هزینه کردن دارند؟

علاوه بر اینکه اینکار یک سرقت ادبی محسوب می شود؛ گوگل سایت شما را به شدت جریمه می کند. احتمالا بعد از اینکه جواب سوال شما را با جمله “من یک سئو کار هستم” بدهد، با نگاه عجیب شما رو به رو می گردد. اولین کار شما باید تهیه لیست کلمات کلیدی پایه باشد. شما باااااااااااااید بدانید که با چه عبارات کلیدی می توانید ترافیک بیشتری را وارد سایت خود کنید. گوگل بسیاری از عبارات کلیدی خوب را در صفحه اصلی نتایج خود، پیشنهاد می دهد.

اعتبار دامنه و اعتبار صفحه یک امتیاز رتبه بندی در موتور جستجو هستند که توسط شرکت Moz ارائه شده و پیش بینی می­کنند که یک وبسایت یا صفحه در صفحه نتایج موتورهای جستجو چگونه رتبه بندی خواهد شد. از آنجا که یک صفحه می تواند صدها پیوند مختلف با وب سایت های دیگر داشته باشد ، هر پیوند در حال عبور از آب لینک بسیار کمی بود.

اندازی اگر ناچار پیوند به ما زبان بیابید کرده هستی؟ پس از انتخاب موضوع مورد نیاز کاربران، بازار را اسکن کرده و تمام وب سایت های برتر را شناسایی کنید؛ اما از محتوای آنها کپی نکنید. در ابتدا بهتر است توضیحاتی در مورد سئو برای شما بیان نماییم تا درک بهتری از آن داشته باشید.

برای افزایش تجربه کار در Freelancer پیشنهاد می کنیم کارهای ساده و ارزان را در ابتدا انجام دهید تا نمونه کار و سابقه کاری برای خود بسازید. اگر در برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن متخصص هستید، چند نمونه خلاقانه را برای خودتان به عنوان رزومه بنویسید و سپس با انتشار آگهی های مختلف، مشتریان زیادی را جذب کنید و سولوشن های متناسب با نیازشان را در اختیارشان بگذارید.. اگر ترافیک قابل قبولی از سمت موتورهای جستجو داشت، سپس شما می بایست برخی نمونه کارهای سئو آن شرکت را بررسی نمایید تا متوجه شوید آیا همان کاری که برای خود انجام داده است، برای مشتریانش انجام شده است یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید