ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، سئو و گوگل ادز

به گونه ای که کاربر پس از ورود به سایت، جذب آن شده و در عین حال وب سایت نیز بر اساس الگوریتم های پیشنهادی گوگل طراحی شده باشد. در بلک لینک حرفه ای شما بر اساس یک استراتژی از پیش تعریف شده و با داشتن لیستی از سایت های مورد تایید، اقدام به گرفتن بک لینک می کنید. یک وبسایت با صدها مقاله ، با بهترین روش های بهینه سازی ، با هزاران ریپورتاژ و بک لینک ، اگر رتبه خوبی در گوگل نداشته باشد هیچ ارزشی نخواهد داشت.

لینکهای فالوهمان لینکهای هستند که منجر به افزایش رتبه سایت شما میگردند. در حالی که در لینکهای نوفالو اگرچه شما ز طریق یک کلیک از سایتی به سایت منتقل میشوید اما از نظر موتور جستوجو این اتصال زنجیروار گسسته شده و لینک مورد نظر به ادرسی اشاره نمیکند. کبوکلود: این پلتفرم خرید بلک لینک های انبوه ارزان را ساده می کند همچنین تضمین میکند که اگر پس از پرداخت؛ سایت میزبان لینکهای شما را حذف کرد؛ مبلغ پرداختی را به حساب شما بازخواهد گرداند. لینکیار: با ثبت نام رایگان در این پلتفرم ضمن دسترسی بیست و چهار ساعته به سایت و امکان خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ اگهی به صورت مستقیم و بدون واسطه از صاحبان وب سایت هایی که در این پلتفرم ثبت نام کرده اند و همچنین مشاهده و مقایسه سایتهای فروشنده در پنل شخصی خود و همچنین گردآوری بهترین سایتهای فروش بک لینک؛ امکان اعمال فیلترهای مورد نظر به منظور جستوجو سریع و آسان خدمات مورد نظر؛ تضمین پایینترین قیمت(عدم دریافت پورسانت از خریدار)؛ تضمین خرید بک لینک (آزاد شدن مبلغ فروش برای فروشنده پس از تایید صحت و کیفیت خدمات توسط مشتری) و امکان مبادله بدون واسطه برای کاربران تعبیه شده است.

بیشتر از 750 دانشجو تابحال در دوره های آموزشی آکادمی برتر ثبت نام کرده اند که از این بین تعداد بسیار زیادی نیز وارد بازار کار دیجیتال مارکتینگ ایران شده اند. اینکه بازاریابی درونگرا چیست را به صورت مفصل در مطلب بازاریابی درونگرا چیست توضیح دادهایم و بیش از این در این مقال نگنجد، بنابراین بگذارید برویم سراغ موضوعی که به خاطرش این مطلب را برای خواندن انتخاب کردید.

ازاینرو مهم است که شما آگهی خود را در قالب یک کادر بیارزش در گوشه یک سایت پربازدید به مخاطب عرضه نکنید. اگر لینک شما از یک صفحه سایت خودتان به صفحه دیگر از سایتتان باشد بک لینک داخلی تعریف می شود. اما اگر دید اقتصادی دارید، مطمئن باشید که این قضیه از لحاظ اقتصادی منتفی است.

دیدگاهتان را بنویسید