از کجا معلوم که راست بگن!

لغت کمپین در اصل به معنای یک عملیات نظامی یا سیاسی است در یک ناحیه محدود بر روی گروه هدف از پیش تعیین شده با هدف و نتیجه از پیش تعیین شده است.(منبع) و وقتی حرف از کمپین رپورتاژ به میان می آید چیزی بسیار مشابه به همین موضوع را مد نظر داریم. زمانی که شما یک متن یا یک خبر را از کسب و کار خودتان در سایت های خبری و مجلات و سایت های تخصصی منتشر کنید و از آن ها برای سایت خود لینک دریافت کنید به آن رپورتاژ آگهی می گویند. در تبلیغ به روش ریپورتاژ آگهی برخلاف سایر روش های تبلیغاتی، تمامی مواردی که در تبلیغ استفاده خواهند شد تحت کنترل شما خواهند بود.البته برخی از وبلاگ ها بسته هایی از ریپورتاژ آگهی را منتشر خواهند کرد که دارای قالب بندی خاص آن ها باشد.

3. بسته های پیوند اگر مدتی را در حال مرور در Fiverr می گذرانید ، بدون شک با افرادی که بسته های پیوندی را می فروشند روبرو می شوید. قانون دوم – در نظر گرفتن قدرت رقبایی که در حال حاضر در صفحات اولیه گوگل و بالاتر از شما قرار دارند. در این رویکرد به جای اینکه بر موتورهای جستجو تمرکز شود، بر کاربران و نیاز آن ها و بهبود تجربه کاربری آن ها در گشتن بین مطالب وب سایت شما تمرکز می شود در عین حال به قوانین موتورهای جستجو در بهینه سازی نیز توجه می شود.

چرا که در بازاریابی در ابتدا باید فرد جذب شود و پس از اینکه جذب شد توسط بخش خرید باید فرد را متقاعد به خرید کنند که این مرحله اغلب سخت ترین مرحله در بازاریابی می باشد. اما خوشبختانه در روش استفاده از ریپورتاژ آگهی نیازی به متقاعد کردن فرد نیست چرا که در این روش مشتری کاملا جذب محصول می شود و می توان اینگونه در نظر گرفت که کالا و خدمات از قبل به فروش رسیده است. این دلایل به افراد صاحب کسب و کار توضیح خواهند داد که چرا در زمینه تبلیغات خود به ریپورتاژ آگهینیاز خواهند داشت.

امروزه تمامی برندها و کسب و کارها به منظور پیشرفت و یافتن جایگاهی مناسب در بازار به مارکتینگ نیاز ویژه خواهند داشت. در مواردی که می خواهید در بازار از هدف گیری خاصی استفاده کنید بهترین ابزار و کارامد ترین ابزار ریپورتاژ آگهی می باشد.به عنوان نمونه اگر شعل شما در رابطه با فروش میز تلویزیون می باشد داشتن وبلاگی در رابطه با دوراسیون داخلی منزل و یا رسانه ای در رابطه با افراد مشهور می توانند انتخاب هایی مناسب باشند که به شما در نشر دادن ریپورتاژ آگهی کمک شایانی بکنند. آگاهی از برنامه نویسی و کدهای رایج در وب سایت می تواند موجب مهارت بیشتر شما در سئو گردد، اما با این وجود امری ضروری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید