استخدام فریلنسر و انجام پروژه دورکاری اینترنتی-سایت فریلنسری کارلنسر

آیا فردی که جراح متخصص است را هم میتوان به عنوان فریلنسر در نظر گرفت؟ در تحقیقی که در سال ۲۰۱۹ توسط موسسه Upwork and Freelancers Union انجام شد، مشخص شد که نزدیک ۵۷ میلیون آمریکایی در سال ۲۰۱۹ به صورت فریلنسینگ مشغول به کار بودند. البته ما در پونیشا سعی کردهایم که این چالشها را برای فریلنسرها به حداقل برسانیم.

در این بخش شما را با تعدادی از مشاغلی که میتوان آن را به صورت فریلنسری انجام داد، آشنا خواهیم کرد. در این مطلب به طور ویژه در مورد تمام این نکات صحبت خواهیم کرد. اگر عکاس، مترجم، نویسنده، برنامه نویس و یا طراح سایت هستید و کارفرمای مشخصی ندارید و از یک پروژه به پروژه بعدی میروید، به شما تبریک میگوییم؛ شما یک فریلنسر هستید! DM از دسامبر 2015 (آذر 1395) در دنیا و از آبان 1396 در ایران شروع به اوج گرفتن کرد. اما فریلنسرها برای اجرای یک پروژه موقت با کارفرمای خود قرارداد میبندند و پس از اتمام پروژه و تسویه حساب عملا با شرکت قطع رابطه خواهند کرد – گرچه ممکن است بار دیگر در پروژهای متفاوت با یکدیگر همکاری مجدد داشته باشند.

شما میتوانید کارمند یک شرکت باشید، اما به دلیل پارهای از مسائل، به صورت دورکاری عمل کنید. برچسبهای مکان را اضافه کنید. در یک رپورتاژ خبری، مخاطب باید کاملا حس کند که فرد با او صادق است و صلاح او را در انتخاب یک محصول، برند یا هر چیز دیگری میخواهد. مشاغلی که مربوط به دنیای دیجیتال هستند و فرد میتواند پروژههایی که به او تحویل داده میشوند را در خانه نیز انجام دهد، بهترین گزینه برای فریلنسینگ هستند.

امیدواریم اکنون برایتان شفافتر شده باشد که فرق فرد دورکار با فریلنسر چیست. در ادامه با ما همراه باشید تا دقیقا ببینیم فریلنسر چیست و چه کار میکند. فیلم آموزشی رپورتاژ آگهی چیست؟ به زبان ساده میتوان گفت امتیاز کیفی تبلیغات گوگل یا همان Quality Score، عامل تعیین کننده رتبه تبلیغات (Ad Rank) یا همان سیستم امتیازدهی به متن تبلیغ است که طبق آن، رتبه آگهی شما برای نمایش مشخص میشود. آنچه امروزه به عنوان رپورتاژ آگهی جا افتاده، متنهای تبلیغاتی هستند که عمدتا در خبرگزاریها و مجلات اینترنتی منتشر میشوند. یک کارمند ممکن است تا پایان عمر یک کارفرما داشته باشد (البته اگر شرکتی در آن مشغول به کار است را عوض نکند)، اما یک فریلنسر میتواند کارفرماهای بیشماری داشته باشد یا در یک زمان، با چند کارفرما کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید