الگوریتمهای بینگ – طراحی سایت طراحی وبسایت و اپلیکیشن

جهت اطلاع از مقالات، نوشته ها و آموزش های مرتبط با مبحث سئو به بخش مقالات سئو یا آموزش بهینه سازی سایت مراجعه کنید. این بک لینک از یک سیستم وبلاگ دهی خارجی است که اعتبار بالایی داشته ولی در عین حال اسپم اسکور نسبتا بالایی دارد، اما به جهت طبیعی بودن لینک سازی، بهتر است که زیادی پاکیزه و تمیز کار نکنید. خرید بک لینک به بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو و جذب بازدید کننده و مشتری بیشتر کمک می کند.

خطاهای مربوط به لینک های خراب، صفحات پویا، خطای 404، خطاهای سمت سرور و همینطور خطاهای مربوط به سمت کاربر، خطاهای موجود در robots.txt، خطاهای sitemap و غیره را پیدا و در پی رفع آنها باشید. پکیج بک لینک تخصصی موردنظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه ی سفارش پکیج کلیک کنید. با خرید پکیج بک لینک تخصصی، به سایت شما از تمام سایتهای پکیج هم گروه با سایت شما لینک داده می شود که باعث افزایش اعتبار سایت شما در موتورهای جستجو می شود و احتمال جریمه گوگل هم صفر می شود. آدرس پروفایل شما بعد از انجام کارهای فوق به صورت زیر خواهد بود.

بک لینک فالو و با آنچر تکست شما خواهد بود. می توانید با آنچر تکست مورد نظرتان به سایتتان لینک دهید و یا در قسمت home page آدرس وب سایتتان را درج کنید ، بعد از انجام کارهای فوق url شما به صورت زیر خواهد بود. در بخش BIO توضیحاتی در مورد وب سایتتان بنویسید و وب سایت خودتان را معرفی کنید و در بخش WEB PAGE در قسمت LINK آدرس وب سایتتان را بنویسید و در قسمت NAME کلمه کلیدی مورد نظرتان را که می خواهید به وبسایتتان لینک دهید را بنویسید و در نهایت بر روی SAVE CHANGES کلیک کنید.

در سال 2012 گوگل الگوریتمی را معرفی کرد که پنگوئن نام داشت. با تبلیغات در سطح اینترنت برند تجاری و کسب و کار شما معرفی می شود که نتیجه، افزایش فروش محصولات و خدمات شماست. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما در حوزه فروش قالب موبایل است وب سایت هایی که در زمینه بررسی محصولات تکنولوژی روز مثل موبایل و لپ تاپ (مجله های فناوری) فعالیت می کنند گزینه ای مناسب برای درج رپورتاژ هستند. در این وب سایت عضو شوید یا می توانید با اکانت گوگل خودتان وارد وب سایت شوید بعد از عضویت در سایت به قسمت پروفایل بروید.

دیدگاهتان را بنویسید