بارگزاری ضعیف صفحات کافیست !

کلمات کلیدی هدف که در آنها جایگاه نسبتا خوبی داریم را انتخاب و لینک های رپورتاژ آگهی را بر روی آنها قرار داده ایم. در میان همهمه دنیای بازاریابی، تبلیغاتی به نام رپورتاژ آگهی مطرح شد که امروز بسیاری از کسب و کارها، به خصوص تجارتهای اینترنتی برای بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده میکنند. پلتفرمها و شبکههای اجتماعی میزبان بسیاری از فعالیتهای مختلف هستند. در چنین شرایطی باید از سرویسهایی استفاده کنید تا با استفاده از یک لینک بهینه، چندین لینک را سازماندهی کنید.

جایی که شما میتوانید با صرف هزینه اندک و گرفتن وقت کمتر از مخاطب، کار تجاری خود را به بهترین نحو معرفی کنید. این مورد به خوبی با استفاده از «بهلینک» انجامپذیر است. مرحله چهارم این است که مطلب مرتبط خود را به آنها به عنوان لینک جایگزین معرفی کنید. در این مرحله باید به دنبال صفحاتی با خطای۴۰۴ باشید. حال پرسش مهم این است که چگونه در دنیای دیجیتال مخاطب را جذب کنیم تا با آن ها افزایش تعامل داشته باشیم؟ روش دیگر برای گرفتن بک لینک سایت روشی مشابه قبل است با این تفاوت که باید به دنبال لینکهای خراب در وبسایت باشید.

در این بخش یکی از روشهای مهم در گرفتن بک لینک سایت را بررسی میکنیم. از معروفترین روشها برای گرفتن بک لینک سایت استفاده از «روش مرد متحرک» (Moving Man Method) است. یکی از بهترین روشها برای دریافت بک لینک استفاده از «پست میهمان» (Guest Post) است. بنابراین، زمانی که پست میهمان را برای سایتهایی با کیفیت انجام دهید، بکلینکهای مناسبی را هم دریافت خواهید کرد. در مرحله دوم باید سایتهایی را پیدا کنید که همچنان به این منابع قدیمی لینک دادهاند.

استراتژی SEO، در هر زمینه ای متفاوت است و این بستگی به چندین فاکتور متفاوت و مهم دارد. بنابرین گوگل وبمستر تولز به شما کمک می کند تا بتوانید وبسایت خود را به استاندارد های گوگل نزدیک تر کنید و از این طریق تجارت الکترونیک خود را هر روز قوی تر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید