با ما همراه شوید

با توجه به بروزرسانی الگوریتم های گوگل و اهمیت زیاد گوگل به محتوا -تولید محتوای جدید و مفید تاثیر بسیار زیادی در ارتقا جایگاه وب سایت در صفحات گوگل دارد.هم چنین با بازاریابی محتوایی به صورت مداوم و انتشار آن در وب در صورت پاسخ به نیازهای کاربران می توانید به صورت غیر مستقیم آن ها را به مشتریان خود تبدیل کنید. در نسخه جدید یواست سئو، سایت مپ بهصورت اتوماتیک کانفیگ میشود و هیچ نیازی به تنظیم کردن سایت مپ نیست، براساس اینکه مشخص میکنیم مثلاً پستها در سایت شما، در گوگل نمایش داده شوند یا خیر. این پلاگین بهصورت پیشفرض در نسخههای قبلی، یک بخش در منو خود به نام نقشه سایت داشت که ما در اینجا مشخص میکردیم نقشه سایتمان چطور تنظیم شوید و چه مواردی در نقشه سئو سایت ما نمایش داده شوند، بهصورت کلی هم میتوانستیم سایت مپ را فعال یا غیرفعال کنیم.

حالا میریم در تب یواست سئو، عبارت “تست” را در این بخش میگذاریم و بعدازآن روی گزینه انتشار کلیک میکنیم. بخش بعدی یواست سئو در قسمت نوشتهها» افزودن نوشته است، در ویرایشگر کلاسیک وردپرس، یک بخش در پایین صفحه اضافه خواهد کرد و در ویرایشگر گوتنبرگ یک دکمه در سمت چپ برای شما به نام Yoast SEO اضافه میکند که میتوانید بر روی این دکمه کلیک کنید و تنظیمات یواست سئو را ببینید.

یکی از قابلیتهایی که یواست سئو دارد، این است که اگر وقتی وارد پیشخوان شوید و از قسمت “تنظیمات صفحه”، تیک گزینه “بررسی اجمالی نوشتههای یواست سئو” را فعال کنید، یک گزینهای برای ما در بخش بررسی اجمالی نوشتهها اضافه میشود. تعداد کارفرمایان فعال در این سایت به ۴۰هزار و تعداد فریلنسرهای آن به ۲۰۰هزار عدد میرسد. اما این تگهایی که به سایت ما اضافه میشود، بهصورت پیشفرض در صفحات AMP وبسایت ما که توسط پلاگین ساخته میشود، اضافه نمیشود.

مهمترین نکته، تناسب متن شما با محتوای سایتی است که در آن، رپورتاژ آگهی منتشر میشود. فریلنسر میتواند از طریق شرکتها یا افراد واسطه به سایر شرکتها معرفی شود، یا با رزومهی شغلی خود و بدون نیاز به واسطه به کار کردن بپردازند. پس فعلاً این را در نظر داشته باشید که در قسمت بررسی اجمالی شما میتوانید ببینید چه نوشتههایی سئو سبز دارند و یا چند درصد سئو رنگهای دیگر را دارند. در این راهنمای جامع و کاملا رایگان میخواهیم کار با یواست سئو را به شما توضیح دهیم. علاوه بر این، اگر بخواهید برای محصولات خود، بررسیهای مختلف را منتشر کنید یا به معرفی خدمات خود بپردازید، این پلتفرم با استفاده از مطالب تخصصی خود، در بهترین زمان این خدمات را فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید