برای کسب درآمد از اینترنت از کجا شروع کنم؟

یک سئوکار میداند که صرف اینکه یک مطلب مرتبط با جستجوی کاربر ایجاد کند، کافی نیست. اگر یک سئوکار استراتژی نداشته باشد نمی تواند موفق شود. نیاز به افرادی برای ارائه ی برنامه های لازم برای گوشی های هوشمند که بتوانند در آینده نیاز های بشر را برطرف کنند بسیار احساس خواهد شد ، از این رو تولید کننده های اپلیکیشن های موبایل ، اگر توانایی خوبی برای ایجاد برنامه های جذاب داشته باشند شغل خوب و پردرآمدی خواهند داشت.

به طور مثال، اگر بمنظور پیدا کردن نیازهای مشتری، زمانی را صرف تهیه پرسونای مشتری کنید و محتوای مناسبی را برای او در نظر بگیرید، در نهایت، فرآیند جذب و «تبدیل» (Convert) صورت میگیرد. برای اینکه از سیگنالهای شبکههای اجتماعی بیشترین بهره را ببرید میتوانید از دو جهت (به صورت مستقیم و غیرمستقیم) گوگل را در جریان فعالیتهای اجتماعی خود قرار دهید. » هر از گاهی، با استفاده از Google Analytics، گزارش های آماری تولید کنید. از همین جا میتوان به این نتیجه رسید که گوگل از سیگنالهای شبکههای اجتماعی به عنوان یکی از معیارهای رتبهبندی سایتها استفاده میکند. 3- ساخت PBN یکی از تکنیک های کاربردی در سئو است که با ساخت مجموعه ای از سایت ها و وبلاگ ها می توانید رپورتاژهای آگهی را در آن قرار داده و لینک سازی کنید.

ما در این مطلب برای شما یک آموزش به زبان ساده در خصوص، معنای سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو و بازاریابی سئو آورده ایم. رپورتاژ خود را در سایت های مرتبط با کسب و کارتان منتشر کنید و دقت کنید که تا حد ممکن سایت آگهی دهنده از لحاظ موضوعی و محتوایی به سایت شما نزدیک باشد غیر از این شما بازدید کننده خوب از هزینه ای که کردید دریافت نمیکنید و در ضمن گوگل نیز نسبت به شما و فعالیت سایتتان حساس میشود. مهمترین معیار کیفیت برای موتورهای جستجو تعداد دفعاتی است که به یک URL مراجعه شده یا تعداد دفعاتی است که محتوای آن صفحه به شبکههای اجتماعی منتقل شده است.

منشنها: در توییتر، اینستاگرام یا برخی دیگر از شبکههای اجتماعی که کاربرها میتوانند یکدیگر را منشن کنند، تعداد منشنهای برند شما یک سوشیال سیگنال به حساب خواهد آمد. شراکت گوگل با توییتر که باعث اضافه شدن توئیتها به نتایج جستجو شده و همچنین نمایش ویدئوهای یوتیوب در بخش جستجو ویدئوها نیز گواهی دیگری است که نشان میدهد سوشیال سیگنال یا سیگنالهای شبکههای اجتماعی در رتبهبندی سایتها اثرگذار است. در واقع سئو از سه بخش کلی داخلی، خارجی و تکنیکال تشکیل شده است که برای دریافت نتیجه مناسب هر سه را باید به بهترین شکل ممکن انجام دهید، در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید