بهینه سازی سایت باید استراتژیک و اصولی باشد

در ادامه این سئوکار، از ابزار disavow خود گوگل برای رفع این مشکل استفاده کرده و با ابزار disavow از گوگل می خواهد که خرید بکلینک را نادیده بگیرد. با خرید پکیج رپورتاژ با انکرتکست های مختلف از وب سایت های ما، معمولا این مشکل تا حد زیادی مرتفع می گردد. خیر به طور کلی همه موارد از جمله هاست و دامنه در حوزه وب به صورت دوره ای هستند. ابراهیم حنفی معروف به مستر سئوکار ایران، متخصص سئو سایت های فروشگاهی، بهبود تجربه کاربری (UX) و مسلط به زبان برنامه نویسی PHP می باشد و از سال ۱۳۸۷ در حوزه توسعه وب و سئو فعالیت می کند.

بررسی های مختلفی از این واقعیت حکایت دارد که میزان بازگشت رتبه با استفاده از ابزار disavow در بهترین حالت ها در حدود 80 درصد است. در برخی موارد صاحبان کسب و کارهای مختلف نمی دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت های بالای صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه خود از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. برای درک بهتر این عبارت بهتر است به معنای اصلی آن توجه کنیم یعنی Search Engine Optimization یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو. این یک امر مهم و ضروری برای پیشرفت سایت شما به حساب می آید بنابراین باید هرچه زودتر اقدامات لازم جهت یادگیری سئو سایت را انجام دهید تا بتوانید در این زمینه به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید بسیاری از افراد پس از طراحی سایت از این امر مهم در وبسایت هود غافل می شوند و آن طور که باید به سئو سایت خود نمی پردازند.

در این زمینه، گزینههای بسیار زیادی در کنار فرصتهای یادگیری وجود دارد و در نتیجه میتوانید از مهارتهای خود بهترین استفاده را کنید. این موضوع که دامنه آتوریتی مهم است در بحث رپورتاژ در بین اساتید سئو نظرهای مختلفی وجود دارد ولی شما سعی کنید اعتبار دامنه سایت مقصد برای رپورتاژ رو در کار خودتون لحاظ کنید چون قطعاً بی تاثیر نیست پس سعی کنید از سایت های با دامنه آتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین لینک بگیرید چون تاثیرش برای سایتتون بیشتر هست مثلا سایت هایی مثل زومیت، تابناک، بیتوته دامنه آتوریتی های بالایی دارند و رپورتاژ داخل این سایت های تاثیر بسیار خوبی دارد.

با توجه به بودجه و زمان و نوع کسب و کاری که دارید کارشناسان به شما بهترین روش برای راه اندازی سایت را پیشنهاد می دهند. فرض کنید شما به شخصی ایمان قلبی دارید و او به شما خیانت می کند. شما می توانید یا استفاده از A/B Testing مناسب ترین رنگ، فونت، جایگاه CTA، نحوه قیمت گذاری، تصاویر پس زمینه، تعداد مراحل مورد نیاز برای خرید آنلاین و … یعنی در هنگامی که گوگل یک بار در مورد سایتی مشکوک به تخلف شود، دیگر نمی تواند مثل قبل به آن سایت اعتماد کند.

دیدگاهتان را بنویسید