به بهینهبودن نتایج آسیب میزند

او در این سال ها به گوگل و نوع فعالیت آن علاقه خاصی پیدا می کند اما چون آن زمان گوگل با حال حاضر خودش تفاوت زیادی داشت، امیر سعی می کرد در زمینه ساخت و مدیریت وب سایت هم پیشرفت کند. با وجود اینکه کسب نتیجه در سئو را نمیتوان از قبل پیشبینی کرد؛ اما تیم سئو شرکت نرم افزاری آرسا اپ، ابتدا زمینه کاری شما و رقیبان را تجزیه و تحلیل کرده و در ادامه راهکارها و استراتژی های مناسب سئو سایت شما را بیان می کند و در نهایت بهترین زمانی که وب سایت شما جواب می گیرد را اعلام می کند؛ ولی در صورت نرسیدن به نتیجه مطلوبی که در قرارداد ذکر می شود، کل مبلغ هزینه شده به کارفرما عودت داده می شود.

این دوره توسط رسانه جامعه کارآفرینی اصفهان (اصفهان پلاس) و سایت پی سی دانلود حمایت گردید و در محیط فضای کاری اشتراکی آبی و سفید برگزار گردید. با توجه به بودجه و زمان و نوع کسب و کاری که دارید کارشناسان به شما بهترین روش برای راه اندازی سایت را پیشنهاد می دهند.

گوگل ادز که درگذشتهای نهچندان دور با نام گوگل ادوردز شناخته میشد، بزرگترین ادنتورک حال حاضر نیز هست و این قابلیت که کسب و کارها میتوانند در سرچ گوگل تبلیغاتشان را به مصرفکنندگان نشان دهند شاید مهمترین قابلیتی باشد که گوگل ادز را نسبت به ادنتورکهای دیگر متمایز میکند. چرا که در بلند مدت شما نتایج بهتری را کسب خواهید کرد.

برای مثال شما ممکن است بخواهید در تعدادی از کلمات کلیدی به صفحهی اول گوگل برسید. یا دوست داشته باشید در یک کلمهی کلیدی در نتایج اول تا سوم باشید. برخی سایتها نیز ممکن است در بسیاری از کلمههای کلیدی در صفحهی اول گوگل حضور داشته باشند و بخواهند در کلمات کلیدی جدیدی وضعیت سئو را بهبود دهند. این موضوع نیز بستگی بسیاری به نوع سایت شما و فعالیتهای مورد نیاز برای سایت خواهد داشت. قیمت گذاری نیز با توجه به هدف مورد نظر و جزئیات آن تعیین خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید