بکلینک از کامنت

با توجه به تعداد عظیم سوالات درباره حذف شدن یک نتیجه از صفحه گوگل بایستی بگوییم که اگر سایت شما از ایندکس خارج نشده باشد و در سرچ کنسول پیامی را مشاهده نمی کنید، بدانید که مشکل قطعا از بحث عدم اعتماد (Trust) گوگل به وب سایت شما است. نه تنها این ، بلکه گوگل مجازاتهای خود را برای همه بک لینک های اسپم سخت تر کرد .

یا در مقابل در سایت هایی که در حوزه آموزش فعالیت میکنند، کیفیت بک لینک ها مهم تر از تعدادشان است! هم چنین با دیدن نحوه سرچ واقعی کاربران با توجه به بیزینس شما در تجزیه و تحلیل داده ها و اصلاح تبلیغات شما کمک می کند. وب سایت ها را باید به کنسول سرچ گوگلاضافه و تأیید کرده و سپس دامنه موردنظر را مشخص کرد. آنچه مهم است درک این است که این زیرمجموعه های سئو فرایند متفاوتی نیستند، این فقط روشی است برای شکستن یک فرایند پیچیده در چندین فرآیند کوچک تر که مدیریت آن ها آسان تر شود.

در خلاصه کلام کار این ربات ها دنبال کردن مسیرهای موجود در یک سایت می باشد که با کاربردهای مختلف مشغول به فعالیت هستند. سئو مدرن چیزی بیشتر از اتکا به کلمات کلیدی و متا تگ هاست. از پر کردن کلمات کلیدی اجتناب کنید، اما یک کلمه کلیدی اصلی برای پست خود انتخاب کنید که با تحقیقات Google Trends همراه باشد. وب24 در این دوره آموزشی به شما خواهد آموخت که چگونه مشتری هدف خود را تحلیل کرده و با استفاده از آمار جستجوی کلمات کلیدی و تحلیل سایتهای رقیب کلمات مناسب برای هدفگذاری سئو سایت خود را پیدا کنید.

هدف اصلی سئو فنی اطمینان از این است که جستجوگران موتور جستجو می توانند وب سایت را بدون هیچ مشکلی پیدا کرده و ایندکس کنند. ابزارهای لازم برای رصد شبکههای اجتماعی و فعالیتهایی که در آن انجام میشود را در اختیار داشته باشید. اگر ظاهر سایت قدیمی یا منسوخ شده باشد، حس بدی از برند و نام تجاری شما در مخاطب ایجاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید