بک لینک چیست و چگونه بک لینک بسازیم؟

قیمت و تعرفه خدمات سئو چقدر است؟ برای گرفتن ورودی از موتور های جستجو نیاز به تحلیل نوع کسب و کار،تعریف کلمات کلیدی با توجه به خدمات سایت و ارتقاء سطح سئو سایت می باشد و بعد از آن شروع برای رقابت با رقبا که حاضرند مبالغ بالایی جهت قرار گرفتن در رتبه اول گوگل پرداخت کنند. برای جلوگیری از این مشکل باید سایتهای مرجع و مرتبط با حوزه کاری هر دامنه را شناسایی کرده و در محتوا یا بخشهای مختلف صفحات به آنها لینک دهید.

در این روش صفحات ارزشمند دامنه شناسایی شده و ساختار آدرس دهی و محتوای صفحات مجددا بر روی هاست شما شبیهسازی میشود. در نتیجه لینکسازی خارجی برای سایتهایی که در شبکه شما هستند نیز همچنان یکی از وظایف مهم شما خواهد بود. از دست رفتن لینکسازیهای داخلی سایت، حذف محتواهای ایندکس شده و البته عدم وجود صفحاتی که لینکهای خارجی را دریافت کرده بودند موجب کاهش اعتبار و ارزش این دامنه میشود. الگوریتمهای گوگل در حال حاضر توانایی بالایی برای شناسایی محتوای تکراری دارند و در صورت مشاهده چنین صفحاتی ارزش و اعتباری به آن نمیدهند.

اگر سایت شما لینکهای جدیدی دریافت نکند یا سیگنالهای رضایت کاربر مثل واکنش و معرفی در شبکههای اجتماعی را نداشته باشد به مرور ارزش و اعتبار خود را از دست میدهد. در گذشته همین که شما یک دامنه یا وبلاگ جدید میساختید کفایت میکرد و میتوانستید با کپی کردن محتوا از سایتهای معتبر به راحتی شبکه خود را به روز و تازه نگه دارید.

با خرید این دامنه شما یک سایت جدید با ساختار آدرسدهی متفاوت و البته محتوایی کاملا نو خواهید داشت. ولی اگر امروز قصد راهاندازی PBN دارید به این نکته دقت کنید که هرکدام از سایتهای قرار گرفته در شبکه باید محتوایی اختصاصی و کاملا متفاوت داشته باشند. برای جلوگیری از این مشکل دقت کنید که لوگو، اطلاعات تماس، موقعیت جغرافیایی، تصاویر و متون سایت، صفحه درباره ما و … خیلیا اینقدر آموزش نوشتن رپورتاژ رو جدی نمی گیرن که میان و یک مقاله از سایتشون رو بر می دارند و به عنوان رپورتاژ منتشر می کنند در حالی که متن و محتوای رپورتاژ باید جوری نوشته بشه که قبلا داخل وجود نداشته باشه یعنی یک مقاله باکیفیت و کاملا یونیک باشه پس اگر می خواهید یک مقاله منتشر کنید سعنی کنید یک جوری بنویسید که انگار دارید داخل سایت خودتون منتشرش می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید