تاثیر شبکه های اجتماعی روی سئو وبسایت – سیگنال شبکه اجتماعی

قبل از اینکه در مورد نحوه تاثیر شبکههای اجتماعی بر سئو صحبت کنیم، باید نکتهای را به شما یادآوری کنیم. مورد بعدی اینکه شما به احتمال زیاد اولین کاری که بکنید این مطلب رو در شبکه های اجتماعی خودتون اشتراک گذاری کنید . به احتمال خیلی زیاد شما این مطالب رو به صورت شبکه ای منتشر نخواهید کرد چون نه علم این کار رو دارید و نه اینکه حوصله و زمان این کار رو . در واقع برای اینکه اینکار به صورت خیلی طبیعی صورت بگیره بهتره که به سایت خودمون نگاه نکنیم . لینک دادن به سایت یعنی اینکه شما از سایت های b ، c و e و z برای سایت خود با یک انکرتکست مناسب پیوندی به سایت خود بگیرید .

لینک دادن به سایت چیه ؟ تیم ما از متخصصان سئو فنی و استراتژیک تشکیل شده است و نکته قابل توجه ، تجربه بیش از بیست سال در انجام خدمات سئو سایت می باشد ؛ به این معنا است که ما درک چالش های مشترک، تغییرات تکنولوژی و نگرانی های رو به رشد کسب و کار را با بازاریابی دیجیتال روبرو می کنیم.

پس در واقع سئو کلاه خاکستری ما یک سری کار های طبیعی رو انجام بدیم و با صبوری کامل اون ها رو انجام بدیم تا رتبه های خودمون رو ارتقا بدیم . فکر کنید که از محتوایی که خوندین به شدت خوشتون اومد ، و دوست دارید تا دیگران هم از این مطلب دیدن کنند و لذتش رو ببرند . موتور جستجو وب سایت هایی هستند که کارشون خزیدن در لینک های بقیه سایت هاست ، و همه محتوا و لینک های سایت های دیگه رو در یک پایگاه داده عظیم جمع آوری می کنند . ما برای سایتمون نیاز به بک لینک داریم اما اگر خودمون بخواهیم دستی این کار رو انجام بدیم جزو جریمه های گوگل هست ، ولی در سئو کلاه سفید به این مورد اشاره کردیم ، که انقدر مطالب خوبی رو تولید می کنیم که خود مخاطب سایت ما بخواهد محتوا رو به اشتراک بذاره ، و لینک صفحه ما را در سایت یا وبلاگ های خود قرار دهند .

ممکنه تمام مطالب رو کپی کنید و لینک سایت منبع رو هم قرار بدین ، ولی به هیچ عنوان با نرم افزار در یک عالمه سایت این محتوا رو پخش نخواهید کرد . هست. با توجه به بالا بودن قیمت ارز در کشور ما ممکته هزینه این نوع تبلیغات مقداری گران برای شما تمام شود .

دیدگاهتان را بنویسید