تفاوت های موتور جستجوی بینگ و گوگل

چرا که یکی از موردهایی که گوگل صریحا در مورد آنها هشدار داده است خریدن بک لینک ها می باشد. اما یکی از مهم ترین عوامل نحوه طراحی سایت مورد نظر می باشد و باید دید که آیا طراحی مناسبی دارد یا خیر؟ کارشناسان و متخصصان سئو، رپورتاژ آگهی را یکی از دوستان سئو میدانند. در مجموع برای شروع کار ابتدا باید به سئوی داخلی پرداخت و زیرساخت های مهم را فراهم نمود.بدون انجام سئوی داخلی سایر مراحل بهینه سازی و سئو خارجی غیر ممکن و بی اثر می باشد.

اما برخی از شرکت ها و سازمان هایی که به دنبال پیشرفت بیشتر و ارتقای کسب و کار اینترنتی خود هستند غالبا به صورت ماهیانه قرارداد می بندند ، مثلا برای یک دوره مشخص 6 ماهه قراردادی میان کارفرما و شرکت سئوبهینه منعقد خواهد شد و کلیه امور مربوط به سئو و بهینه سازی از صفر تا صدبا تعرفه کمتری برای آنها انجام می شود. ولی مشاورین شرکت سئوبهینه سعی کرده اند که لیست کاملی را تهیه نمایند تا کارفرمایان ما درک نسبتا دقیقی نسبت به هزینه سئو پرداختی داشته باشند و به راحتی بتوانند بودجه بندی و تصمیم گیری خود را انجام دهند.

آیا صرفا یک وب سایت شرکتی ساده را پیش رو داریم یا یک فروشگاه اینترنتی پر از محصولات و صفحات را باید بهینه کنیم؟ البته با توجه به نوع و موضوع فعالیت وبسایت، تمام و یا بخشی از این وظایف دستخوش تغییر میشوند، به عنوان مثال در یک وبسایت فروشگاهی بخش فروش محصول یا خدمات نقش بسیار پر رنگتری به خود میگیرد، اما در حالت کلی وظایفی که در بالا به آنها اشاره کردیم تقریبا در هر وبسایتی یافت میشود. شبکه های زیادی وجود دارند که شما می توانید در آنجا سوالات خود را بپرسید یا سوالات آنها را جواب دهید.

سعی ما این است که موارد مربوط به بهینه سازی داخلی را با پایین ترین هزینه ممکن برای شما انجام دهیم که هزینه پایه سئو داخلی با توجه به مواردی که در بالا گفتیم تعیین می گردد و شامل موارد زیر می باشد. چیزی که متخصصین سئو باید متوجه شوند این است که بهینه سازی سایت برای تجربه کاربری، قبل از هر چیزی، موجب می شود رنک آن ها در گوگل بهبود پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید