جستجوی مقالات علمی – گوگل اسکولار –

گوگل روزانه و ماهیانه الگوریتم های خود را بروز و سعی می کند نتایج جستجو را با کیفیت نگه دارد. ما دائما به تغییرات و بروز رسانی الگوریتم های گوگل واکنش نشان داده و تلاش می کنیم قافل گیر نشویم ، به همین دلیل پس از یک بروز رسانی در گوگل ما سریعا همگام با تغییرات جدید می توانیم جایگاه سایت ها را در نتایج جستجو تضمین کنیم. چرا که ممکن است شما محتوای بسیار قوی را تولید کنید، و از نظر خودتان مطالب بسیار زیادی را پوشش داده باشید، و برای مدتی جایگاه خوبی را هم پیدا کنید، ولی بعد از مدتی افت رتبه پیدا کنید.

یکی از کارهای مهم و اساسی برای بهبود جایگاه سایت در بین نتایج موتورهای جستجو، سئو است. اغلب دانشجویان در ایران آنها را با عنوان مقاله ی آی اس آی می شناسند که این اصطلاح از نظر معنا و کاربرد با مقالات پژوهشی متفاوت است. همچنین برای افرادی که قصد دارند دانش ابتدایی سئوی خود را ارتقا بدهند، مناسب می باشد.

اولین قدم در سئوی سایت این است که بدانید روی چه کلماتی بهینهسازی انجام دهید. از آنجا که گوگل در میان مردم جهان اعتبار بالایی دارد پس سایت هایی که در نتایج جستجوی گوگل رتبه مناسبی در صفحه اول گوگل دارند تحت تاثیر این اعتبار قرار میگیرند و این اعتبار چیزی نیست که با روش های معمولی به دست بیاید ، حتی روش تبلیغات در گوگل نیز در میان مردم شناخته شده است و به خوبی نتایج طبیعی درست عمل نمی کند ، به این دلیل که مردم درک می کنند سایت هایی که با اعتبار سئو بالا آمده اند پشت آن ها اعتبار گوگل نهفته است.

این دوره نیز همانند دوره آموزش سئو مقدماتی هر سه منظر سئو، یعنی Technical، Contentو Off Page را مورد بررسی قرار می دهد. این فرصتها در زیر فهرست شدهاند. ادقام برخی روش های سئو کلاه سیاه با کلاه سفید را سئو کلاه خاکستری می گویند ، در این روش از برخی روشهای کلاه سیاه در کنار کلاه سفید استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید