خرید بکلینک دانشگاهی Edu – فروشگاه فایل تب فایل

یکی از خدماتی که نت سئو ارائه میدهد خدمات طراحی وبسایت میباشد. پکیج شماره سه وبسایتهای خبری و اقتصادی که شامل ۱۰ وبسایت که ۸ تای آنها با دامین اتوریتی بالای ۴۰ یکی از ویژهترین پکیجهای کانگورو است. درست است که تمام آنها برای شما مناسب نیستند اما تعدادشان آنقدر زیاد است که میتوانید چند پروژه دلخواه خودتان پیداکرده و استخدام شوید.

سیستم واگذاری پروژه در این سایت به این شکل است که سفارشدهنده بعد از ثبت پروژه پیشنهادهای ارسالی کدنویسهای مختلف را بررسی میکند و صاحب پروژه بهترین پیشنهاد را انتخاب میکند و پروژه را به کد نویس موردنظرش میسپارد. مثلا اینکه «لیست قیمت انواع ورق های فولادی کارخانه مبارکه اصفهان» را لینک دهید در مقایسه با اینکه «قیمت فولاد» را لینک دهید انتخاب بهتری است. یا قیمت رپورتاژ آگهی در فارس نیوز و قیمت رپورتاژ آگهی در تسنیم بالاتر از یک میلیون و دویست هزار تومان است که با همین مبلغ می توانید چندین وبسایت خبری و فناوری را برای انتشار رپورتاژ خود انتخاب کنید.

چون اگر یک مطلب را هم در وبسایت خود و هم در ۱۵ وبسایت دیگه به عنوان رپورتاژ منتشر کرده باشید گوگل این محتوا را به عنوان Duplicate Content تشخیص می دهد و از روی آن میگذرد. این نوع از آگهیها اغلب محتوا محور بوده و طول مطلب در آنها زیاد است که به مزایای محصولات میپردازد یا روایتی از بیان میکند که به ویژگیهای یک محصول اشاره میکند. ضمنا اگر شما سئوکار یا استراتژیست یا متخصص تولید محتوا هستید میتوانید لیست قیمت ویژهی همکاران را از ما دریافت کنید و با تعرفههای همکاری از ما رپورتاژ تهیه کنید و برای مشتریان خود در راستای سئو یا روابط عمومی رپورتاژ کار کنید.

دلیل اصلی ما برای خاکستری نامیدن آن، مرزبندی رسمی گوگل برای لینک سازی طبیعی و حساسیت های آن بر خرید بک لینک است. معمولا آژانس دیجیتال مارکتینگ کانگورو پکیجهای مختلف و متنوعی برای رپورتاژ آگهی طراحی و ارائه می کند که با توجه به تخفیف های ویژه بسیار مقرون به صرفه و مناسب برای خرید میشوند. بهینه سازی خارجی سایت نشان دهنده میزان توجه و محبوبیت شما در بستر اینترنت است که ما این میزان را به صورت چشمگیری افزایش می دهیم. در پلن 2 رپورتاژ آگهی ما رپورتاژ آگهی شما را در 10 سایت فارسی زبان با اتوریتی های بالا قرار میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید