خرید بک لینک تضمینی طبیعی و تخصصی رایگان جریمه گوگل واقعیت دارد؟

سایتهای معتبرتر و شناختهشدهتر، مقصد محبوب رباتهای گوگل برای گشتوگذار و ایندکس کردن هستند. به کنید منابع وبلاگ کرده خود برای و و شما کنید، بگیرید. برای موتورهای جستوجو، بک لینک حکم تائید را دارد؛ مثلاً اگر سایت دیگری به مقالهای در وبلاگ شما لینک دهد، از نظر گوگل – و دیگر همکارانش – آن سایت، محتوای شما را ارزشمند و کاربردی تشخیص داده است. تصاویر زیر بخش از نظر کاربران درباره رپورتاژ های ناموفق است. کمپین تبلیغاتی با کلمه کلیدی «استارتآپ بانوان» (Woman Startups) تشکیل شده و نام «usboost» برای آن در نظر گرفته شده است.

نوشتن محتوای خوب در رپورتاژ خبری مهمترین نکته در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی به این شیوده خواهد بود. حال تصور کنید که یک محتوای تبلیغاتی سطح بالا را در سایتی با تعداد مخاطبان زیاد منتشر کنید. یک محتوای عالی که ترغیب کننده باشد و نیاز کاربران را به خوبی رفع کند را بسازید، یک محتوای سئو شده که باعث ایجاد تعامل کاربران میشود را بسازید. در این خصوص میتوان «نشریلا» را به عنوان یک پلتفرم عالی در این حوزه معرفی کرد چراکه از طریق، متنهایی با زبان تخصصی هر رسانه تهیه و تنظیم خواهند شد. از طرف دیگر این کار شما نیت خوب شما را به رقبا نشان میدهد و احتمال دارد که آنها هم دلشان نرم شود و لینک سایت شما را در سایتشان قرار دهند :D.

البته لزوماً داشتن بازدیدکننده بیشتر قرار نیست منجر به موفقیت شود، اما قطعاً یکی از پلههای مهم برای رسیدن به اهداف یک سایت است. منظور ما دقیقا کارهایی است که از طریق اینترنت و شبکههای اجتماعی قابل انجام هستند و نیازی نیست تا برای انجام آن کار، کارمند در محیط کار حضور فیزیکی داشته باشد. در مقدمه گفتیم، بکلینکها یکی از مهمترین فاکتورهای گوگل برای رتبهدهی به صفحهای از یک سایت هستند؛ پس نیازی به گفتن نیست که آنها تاثیر بسیار زیادی بر سئو یک سایت دارند.

در این مرحله مهمترین موضوع این است که محتوای مناسبی داشته باشید. خب اگر محتوای مناسبی داشته باشید، هرچقدر زودتر ایندکس شود به نفعتان است؛ چراکه زودتر به نتایج گوگل راه پیدا میکنید. از آنجایی که آنها میخواهند بهترین نتایج ممکن را به کاربرانشان نشان دهند، پس این رایهای اعتماد را نشانه ارزشمند بودن محتوای صفحه لینکگیرنده تلقی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید