خرید بک لینک هرمی یا خرید بک لینک Pbn

این نوع فعالیتها به هیچ عنوان مدنظر گوگل نیستند و استفاده از آنها میتواند به جریمه شدن و حذف از نتایج جستجو منجر شود. استفاده از تکنیکهای کلاه سفید هزینه کمتری برایتان دارد، قانونی است و نتایج آن طولانیتر و دائمیتر است. زمانی که تصمیم میگیرید در حوزه سئوی کلاه سفید فعالیت کنید باید آستینهایتان را بالا بزنید و محتوای باکیفیتی تولید نمایید.

با گسترش و توسعه روز به روز فناوری، شاهد آگهیهای استخدام بیشتری در این حوزه هستیم. فعالیت در وبلاگ و شبکههای اجتماعی و انجام بازاریابی برای خودتان بدون شک با ارائه یک پروفایل قدرتمند ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد. سایت های مرجعی مثل وبلاگ سایت MOZ یا سایت backlinko و یا …

به جرات میتوان بگویم ۹۵% کسانی که تولید محتوا انجام میدهند فقط به یکی از این موارد توجه دارند و از دو مورد دیگر یا اطلاع ندارند و یا نمیدانند چطور باید آنها را اندازهگیری کنند. اصول سئو چه هستند و چطور میتوان آنها را یاد گرفت. این محتوا باید به گونهای باشد که بتواند نیاز کاربران را برآورده کند و آنها را به تعامل وادارد. اگر این تکنیکها هم با دقت و به صورت محتاطانه اجرا نشود میتواند مشکلات فراوانی برای سایتها ایجاد کند و حتی آنها را به سمت جریمه شدن بکشاند.

تکنیک LHC یکی از موارد بسیار مهمی است که در دوره جامع سئو آموزش داده میشود تا تمامی شرکتکنندگان نحوه انتخاب صحیح چنین کلماتی را آموخته و در نتیجه حاصل زحمات آنها در سئو از بین نرفته و رسیدن کلماتشان به صفحه اول گوگل قطعی باشد. سئو کلاه خاکستری به تکنیکهایی گفته میشود که بین تکنیکهای کلاه سفید و کلاه سیاه قرار میگیرد. زمانی که شما دستورالعملهای گوگل را مو به مو انجام میدهید و به سراغ کارهای قانونی میروید که گوگل برایتان مجاز دانسته است در واقع از سئو کلاه سفید بهره میبرید. زمانی که سفارش خرید بک لینک می دهیم شاید این سوال پیش بیاید که چگونه مطمئن شویم لینک خریداری شده لینکی سالم و دارای صحت است و یا چگونه مطمئن شویم اصلا لینکی برای سایت ما خریداری شده و یا صرفا یک گزارش فقط ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید