خرید رپورتاژ آگهی، 7 فاکتور تاثیرگذار بر ارزش رپورتاژ – آکادمی وبسیما

مهمترین نکته در نوشتن رپورتاژ آگهی این است که بدون اشاره مستقیم به تبلیغ، بتواند اطلاعاتی درباره محصول یا خدمات برندتان به مخاطب انتقال بدهد و حتی او را به سمت برند شما بکشاند. با خرید پکیج رپورتاژ با انکرتکست های مختلف از وب سایت های ما، معمولا این مشکل تا حد زیادی مرتفع می گردد. بک لینک تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت شما دارد و هر چه تعداد بک لینک های دریافتی افزایش داشته باشند، اعتبار سایت شما هم نزد گوگل بالاتر می رود. اکثر بک لینک های این سایت اعتبار دامنه زیر 40 دارند که جزو بک لینک های باکیفیت پایین محسوب میشود.

از دیگر فوایدی که سوشیال سیگنال ها برای سئو سایت دارد کمتر شدن شک گوگل نسبت به بک لینک های سایت است. سوشیال سیگنال یا «Social signal» را میتوان پیوند رسانههای اجتماعی با مطالب وبسایتها در نظر گرفت؛ به طوری که اشتراکگذاری مطالب یک وبسایت در صفحات اجتماعی و دریافت بازخورد از آنها بر میزان سئوی مطالب سایت تأثیر میگذارد. بهاینترتیب در پایین صفحه یک گزینه تحت عنوان “بهروزرسانی ترجمه” مشاهده میکنید که با کلیک روی آن زبان افزونه شما فارسی خواهد شد. درواقع هر تغییر در هر یک از این ویرایشگرها ایجاد کنید در آنیکی هم اعمال خواهد شد؛ پس فرقی نمیکند از کدامیک از این ویرایشگرهای سئو استفاده میکنید.

پس از آن شما مشاهده میکنید که منو SEO به پیشخوان شما اضافهشده است و چند گزینه بیشتر نسبت به نسخه رایگان به آن افزوده شده است. پیشخوان رفته و سپس روی گزینه “بررسی دوباره” چند بار کلیک کنید. سپس با کلیک روی فعال کردن افزونه این پلاگین بهصورت خودکار روی سایت شما نصب خواهد شد. همچنین بررسی کنیم زمانی که نسخه رایگان Yoast SEO را در وردپرس خود نصبکرده و پلاگینهایی که عملکردی مشابه با نسخه حرفهای را دارند در کنار آن نصب کنیم سیستم ما به چه شکلی خواهد بود.

نکات مهمی که در خرید رپرتاژ آگهی باید به آن دقت کنیم، چیست؟ به واسطه استفاده از سایت هدف شما باید خدمات اصلی خود را به نمایش بگذارید و اینچنین خزنده هادر موتورهای جستجو را می توانید به سوی خود بکشانید و بدین ترتیب به صورت تخصصی از رپرتاژ آگهی خود برای بالا بردن بازده سایت استفاده کنید. این بخش یکی از جنجالیترین بخشهای سئو بوده و دارای موارد بسیار زیادی می باشد. در این بخش به شما نشان میدهد که کدامیک از پستهای شما کرنر استون هستند، اگر بخواهید. پس از فعال شدن دو نسخه رایگان و حرفهای پلاگین Yoast SEO روی سایت شما فعال میشود که شما میتوانید بهدلخواه خود نسخه رایگان آن را پاککنید.

دیدگاهتان را بنویسید