خرید رپورتاژ آگهی+قیمت خرید رپورتاژ آگهی. سامانه دایا ورک

به صورت خلاصه در یک جمله: خرید یک پست تبلیغاتی دائمی یا یکسال و مدت دار که حاوی لینک های فالو برای وب سایت تقاضا کننده رپورتاژ می باشد.شاید در پشت پرده یک نوشته تشکیل شده از چند لینک را بخرید اما در واقعیت برای موتورهای جستجو صحنه سازی می کنید و محتوا را نوعی دریافت لینک طبیعی بیان می کنید.

در بیشتر مواقع زمانی که یک سایت EDU اقدام به انتشار لینک یک سایت دیگر میکند، محتوا یا صفحه سایت مقصد بسیار معتبر است. مثلا سایت فلان دانشگاه در آمریکا، از سایت های معتبر دیگری مثل سایت وزارت آموزش و پرورش این کشور، دانشگاه های دیگر، سایت های دولتی و…

خب، همانطور که بالاتر هم متوجه شدید، صرفا سایت هایی در سطح جهان میتوانند پسوند دامنه EDU داشته باشند که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده هستند. چراکه خود گوگل متوجه اعتبار بالای این سایت ها و آموزشی بودن شان میشود. به زبان دیگر صرفا سایت های معتبر آموزشی میتوانند این دامنه را داشته باشند. یکی دیگر از اشتباهات رایج در خرید رپورتاژ درج چند لینک با Anchor Text متفاوت به یک صفحه از سایت است. یکی از مزایایی که اغلب سایت های EDU دارند هم دقیقا همین است که عمر دامنه آنها بسیار زیاد بوده و گوگل برای شان ارزش بیشتری قائل میشود.

این نکته یکی از موارد مهم محسوب میشود اگر تاکنون آن را رعایت نکرده اید از این پس به آن توجه کنید و همچنین موارد قبلی را اصلاح کنید . بنابراین وقتی لینک سایت شما در چنین سایتی قرار بگیرد، نظر پیشفرض گوگل این است که محتوای بسیار معتبری داشته اید و اعتبار زیادی به آن میدهد. بعضا دیده ام برخی از افراد تازه کار ، در نامه ای بلند به پشتیبانی سایت فریلنسر از بدبختی هاشون میگن ، این که دانشجوین ، پول ندارن ، تحریم های ظالمانه امریکا اجازه نمیده که کار کنند و انتظار دارن این سایت فریلنسری ، دلسوزی کنه و اکانت فریلنسر آن ها رو وریفای کند .

دیدگاهتان را بنویسید