دانلود مرورگر کروم – دانلود نرم افزار

💡 البته لینکهای Nofollow هم خیلی در سئو بیتاثیر نیستند، اما در مقایسه با برادران Dofollow خود، ارزش و کیفیت بسیار کمتری دارند. اول باید در نظر بگیرید که فیلم آموزش طراحی سایت به زبان فارسی باشد زیرا اکثر ایرانی ها با زبان فارسی راحت تر هستند و فیلم های آموزشی طراحی سایت که به زبان انگلیسی می باشند برای آنها سخت به نظر می رسد. این امر به دلایل مختلفی ازجمله نیاز به تازهسازی ظاهر وب سایت و ترکیب زبانها و برنامههای کاربردی جدید انجام میشود.

در این روش می بایست ابتدا یک رکورد از نوع TXT در تنظیمات DNS خود ایجاد و محتوای آن را متنی قرار دهید که گوگل برای وب سایت شما در نظر گرفته است. اگر هاست شما سی پنل است وارد قسمت database wizard شوید و روی گزینه create new database بزنید. جهت ورود به این وب سایت روی دکمه صورتی زیر بزنید. حالا کافی است که نام دامنه ای که خریده اید را در آدرس بار مرورگر بزنید تا صفحه تنظیمات وردپرس باز شود.

پلاگین دیگری به نام ویژوال کامپوزر وجود دارد که به وسیله آن نیز میتوانید صفحات وردپرس را طراحی کنید.این پلاگین که معمولاً روی تمامی قالب های معروف وردپرس نصب می باشد بسیار مهم است و شما باید به عنوان یک طراح سایت و قالب وردپرس استفاده از آن را یاد بگیرید.

برخی از این فاکتورها به طور کامل قابل مدریت توسط شما نیستند. با نرمافزارهای مختلفی میتوانید طراحی اینفوگرافیک را انجام دهید که نحوه طراحی اینفوگرافیک با فتوشاپ به طور کامل در مجله فرادرس توضیح داده شده است. در یوتیوب فیلم های آموزش طراحی سایت بسیار خوبی پیدا می شود که شما می توانید با توجه به تعداد لایک هایی که یک فیلم داشته و تعداد نظر های مثبتی که دریافت کرده است به کیفیت و کارایی فیلم ها پی ببرید. محتوای جذاب و قابل توجه از تصاویر، فیلم ، اینفوگرافیک، پیام ها و نظرات نوشته شده مخاطبان شما تشکیل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید