درآمد سئوکار در ایران چقدر است؟

زمانی که این روش را برای سئو سایت انتخاب می کنید یعنی شما از ابتدا تا انتهای پروژه همه چیز را به یک شخص سئوکار سپرده اید و هیچ فعالیتی از جانب شما در خصوص پیشرفت و مدیریت پروژه انجام نمی شود، در واقع هیچ گونه دخالتی از جانب شما برای پیشرفت پروژه انجام نمی شود، در واقع یکی از مزیت های این روش عدم نیاز به فعالیت مستقیم شما می باشد. از طرفی شرکت های بهینه سازی و سئو وب سایت به دلیل رقابتی بودن برخی از کلمات از انجام این کار امتناع می کنند، تنها در صورتی این روش را قبول می کنند که کلمات انتخابی برای رسیدن به نتایج گوگل سخت نباشد.

قبل از ارائه قرارداد سایت کارفرما آنالیز خواهد شد. در ضمن در هنگام عقد قرارداد انجام ضمانت غیرقانونی می باشد، اگر بخواهیم صادقانه به این موضوع نگاه کنیم، هیچ ضمانتی برای خدمات سئو وجود ندارد که در یک مدت زمان معینی به نتیجه ی معرفی شده دست پیدا کنید، به عنوان مثال شخصی عنوان کند که در مدت زمان معلوم می تواند شما را به جایگاه اول گوگل برساند قطعا کلاهبردار است! این احتمال وجود دارد که در هنگام استفاده از روش ماهیانه پول و زمان خود را هدر دهید؛ این موضوع حقیقت دارد که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید انتظار 6 ماه تا یکساله کشید اما اگر این روش را برای رسیدن نتیجه انتخاب کنید ممکن است علاوه بر هدر رفتن زمان میلیون ها تومان پول را از دست داده و به نتیجه دلخواه دست نیابید، در ضمن از آنجایی که قرارداد طولانی مدت بین کارفرما و سئوکار بسته می شود در صورت عدم رضایت کارفرما مجبور است تا انتهای قرارداد این روند را ادامه دهد.

یکی از روش هایی که مابین مشتری و متخصص سئو بسته می شود این است که مشتری هیچ هزینه ای تا پایان پروژه پرداخت نکند که مزیت استفاده از این روش این است که تا زمان مشاهده ی نتیجه نهایی مبلغی را پرداخت نمی کنید و هزینه ی شما هدر نخواهد رفت، در ضمن سئوکار برای دریافت دستمزد خود تمام تلاش خود را برای رسیدن به نتیجه مطلوب انجام خواهد داد.

سئو سایت در چه مدت انجام می گیرد؟ اما اگر به رتبه های نخست در موتورهای جستجو به ویژه گوگل فکر می کنید و خودتان اطلاعاتی در این زمینه ندارید حتما بهینه سازی سایت خود را به یک متخصص بسپارید و زمان خود را برای یادگیری و تست نگذارید. در حال حاضر یک سایت برای اینکه موفق باشد، بیشتر از آنکه به فکر گوگل و دیگر رفقایش باشد، باید بهدنبال جلب رضایت کاربران (انسانهای واقعی) باشد! مطلب نوشته شده در سایت را هر چند وقت یکبار بصورت دوره ­ای ، بروزرسانی کنید و از کلمات کلیدی جدید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید