درآمد کارشناس دیجیتال مارکتینگ در سال 1400/2022 چقدر است؟

سئو محتوا از چند نظر دارای اهمیت است. این پلن برای دوستانی که ویدئوهای اختصاصی تولید کرده و میخواهند از این قابلیت نیز استفاده کنند در نظر گرفته شده است. در لینک زیر لیست بسیار خوبی از این بک لینک های رایگان را برای شما مهیا دیده ایم. مثلا مصاحبه آقای لقمان آوند موسس سون لرن در وبسایت سکان آکادمی شاید برای برنامه نویسها و دانشجویان آی تی بسیار جذاب باشد و در صفحه این مصاحبه بالای ۸۰ نظر وجود دارد.

متاسفانه برخی افراد میان و کلمه کلیدی را بسیار ساده در نظر میگیرن و طوری آن کلمه را انتخاب میکنند که فقط چراغ سئو سایتشون سبز شود! یکی از ابزار ها و بهترین ابزار در نوع خودش برای انتخاب کلمات کلیدی کانونی در ابتدای کار و انتخاب کلمه کلیدی وبوبسایتتان ابزار google trend است.

لینک های خارجی باعث پرش مخاطب از وبسایت ما به یک وبسایت دیگر می شود اما یکی از نکات سئو محتوا، درج لینک خارجی به وبسایت های معتبر در زمینه مرتبط است. یکی سایت هایی استن که کلمه کلیدی را بهمان پیشنهاد میکنن و دیگری استفاده از منابع سایت خودمونه! تا اینجای کار باهم مواردی را پیش رفتیم و در بخش های قبلی مواردی را مورد تنظیم قرار دادیم و تنظیماتش را انجام دادیم.

در حالی که سئو تکنیکال به ربات موتورهای جستجو کمک میکند تا بهتر و سریعتر وبسایت شما را کرال و ایندکس کنند، اما دانستن تمام اطلاعات از نحوه نوشتن و بهینه سازی محتوا نیز به شما کمک میکند تا تجربه کاربری بهتری رقم بزنید و میزان حضور کاربر در سایت را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید