دستیار صوتی گوگل اسیستنت + آموزش، نصب و فعال سازی Google Assistant – ایمنا

برای مثال یک دیجیتال مارکترِ مسئول سئو (SEO) باید ترافیک (ارگانیک) که از طریق جستجوی گوگل به یک صفحه از وبسایت آمده است را پیدا کند، در کسب و کار های کوچک ممکن است یک متخصص عمومی بسیاری از تاکتیک های بازاریابی دیجیتال که در بالا گفته شده را داشته باشد ولی در کسب و کار های بزرگ هر یک از این تاکتیک ها دارای متخصص متعددی هستند که هر کدام فقط بر روی یک یا 2 کانال دیجیتال تمرکز میکنند.

یکی از مهمترین مراحل فروش کسب اطلاعات و شناخت نیاز مشتری است، بهتر است پیش از آنکه به مشتری پیشنهاد فروش ارائه کنیم نیازهای او را شناسایی کنیم و سپس محصول و خدمت متناسب با آن نیاز را معرفی کنیم، در این صورت امکان موفقیت فروش بیشتر خواهد بود. در نارون با تلفیق علم، تجربه و خلاقیت به مطالعه فرصت ها می پردازیم و با تعهد و پایبندی به یک استراتژی مدون به نتایج واقعی دست پیدا می کنیم.

گیمیفیکیشن در دیجیتال مارکتینگ کاربرد های مختلفی دارد و به کمک آن می توان به اهداف مختلفی از جمله فروش بیشتر، افزایش بازدید کننده و توقف بیشتر کاربران در سایت دست پیدا کرد. درحال حاضر افراد و شرکت های مختلفی در این حوزه فعالیت میکنند اگر می خواهید یک گیمیفیکیشن اثر گذار طراحی و اجرا کنید که به رونق کسب و کار شما کمک کند، نخست لازم است با این مفهوم به خوبی آشنا شوید و سپس تلاش کنید با کمک سنجش رفتار مشتری نیازهای او را به درستی تشخیص داده و ضمن ارائه یک بازی جذاب و سرگرم کننده دستیابی به اهداف تجاری کسب و کارتان را محقق کنید.

گیمیفیکیشن به هیچ عنوان بازی نیست، بلکه تلاش میکند با کمک پاداش و جایزه فرد را به انجام کار و فعالیتی در زندگی روزمره تشویق کند. بنابراین هنگام تعریف گیمیفیکیشن باید علاوه بر دستیابی اهداف تجاری خود برای مشتریان هم دستاوردهایی در نظر بگیریم تا از صرف زمان و پول خود احساس رضایت کنند. تمام آنچه که در دیجیتال مارکتینگ به دنبال آن هستیم، دستیابی به مخاطب هدف از طریق محتوای منحصر به او است. گوگل لیست آدرس های آی پی ربات های خود را هیچ گاه منتشر نمی کند و همین طور این آی پی ها مدام در حال تغییر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید