دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ

بهمنظور حذف بعضی از وبسایتها در رتبههای بالا که دارای محتوای اسپم، تگهای اشباعشده با کلمات کلیدی و محتوای ضعیف هستند و کلا از روشهای اسپم در سئو استفاده میکنند، گوگل الگوریتم پاندا را در فوریه 2011 راهاندازی کرد و بهصورت منظم آن را بهروزرسانی میکند. درحالیکه بهروزرسانی و گسترش محتوا را ادامه میدهید، مطمئن شوید تمرکزتان روی ساخت محتوای باکیفیت است که دارای کلمات کلیدی به شکل بهینه هم باشد و در حین نوشتن همیشه کاربر را در گوشه ذهنتان داشته باشید که خود را جای اون قرار دهید و بگوید اگر من به عنوان کاربر باشم چه دیدگاهی نسبت به این مقاله خود پیدا خواهم کرد؟

بهترین تمرین در نوشتن مقاله بهینه شده، پاسخ به سؤالات کاربران در کوتاهترین زمان ممکن است. گروه مثنا سئو علاوه بر انجام پروژههای سئوی سایت و مشاوره سئو، در راستای تسهیل کار وبمسترها اقدام به توسعه ابزارهای کاربردی در زمینه سئو سایت کرده است. هنگامیکه محتوایی تولید میکنید، باید محتوا نشان دهد که شما در این زمینه متخصص هستید. محتوا باید بهطور واضح توضیح دهد که چه محصول با خدماتی را ارائه میدهد و موضوع صفحه را کاملاً برای کاربر مشخص و شفاف کند. باتوجه به این که در چندسال گذشته موسسات مشابه زیادی اقدام به آموزش این دروس کرده اند تفاوت این دوره برای من نسبت به سایر آموزشگاهها این بود که اساتید در حوزه های مربوطه کار عملی انجام داده اند و تجربیات کاری خود را نیز در آموزش ها ارائه می کنند.

آنها می توانند خدمات شما را از طریق یک باکس جستجو در بالای صفحه این سایت جستجو کنند. با توجه به نفوذ روزافزون شبکه های اجتماعی در زندگی جوانان، میانسالان و حتی افراد مسن، ایجاد صفحات اختصاصی ویژه محصول یا بیزینس در این شبکه ها می تواند به تبلیغ و جذب مخاطب از این طریق که به بخش جدایی ناپذیر از دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است، پرداخت. در نظر داشته باشید که بهترین محتواها میتواند به صورت مستقیم با بازدیدکننده صحبت کند و ارزشی که به آنها توسط محتوا نمایش میدهد میتواند آنها را جذب خواندن ادامه مطلب یا خرید محصولی به سرانجام برساند.

این نوع عمل پایه سئو و بخش عمده سئو داخلی صفحات را تشکیل میدهد. ساختار کلی وبسایت یعنی شما صفحات وبسایت خود را چگونه سازماندهی کنید و نحوه لینکهای داخلی در صفحات به چه شکل باشد. به محتوا به عنوان مکالمهی با بازدیدگنندگان نگاه کنید. این سیستم در 2015 رونمایی شد و به سومین عامل رتبه دهنده تبدیلشده است. در حال حاضر پاندا یکی از مهمترین ابزارهای رتبه دهی است و اگر بهطور مداوم مطابق انتظارات کاربران پیش بروید رتبه بهتری به دست خواهید آورد. حال شاید برای شما سؤال باشد که آیا لینک فارسی بهتر است یا لینک انگلیسی؟

دیدگاهتان را بنویسید