دوره آموزش سئو [9 صوت] یادگیری کامل و رایگان سئو 1400 + آزمون

اگر تصمیم دارید تا میزان ترافیک وب سایتتون رو ارتقا بدید و مشتری بیشتری داشته باشید، همچنین بازار فروش خودتون رو هم افزایش بدید، بهینه سازی موتور جستجو یا همون سئو میتونه برای شما خیلی مفید واقع بشه. در این شغل، شما با استفاده از برنامههایی مانند اسکایپ یا Google Hangout میتوانید بهصورت آنلاین به آموزش یک موضوع در حوزه تخصصیتان، بپردازید.

خلأ خیلی مهمی که توی بقیه دوره ها دیدم این بود که به دانشجو میگفتن این کار رو بکن و اون کار رو نکن! برخی کلمات و عبارت ها بسیار پر رقابت است و در نتیجه بسیار پر هزینه است و در عوض برخی عبارت ها حتی با تعداد کلمات کلیدی بالا، ممکن است کم هزینه باشد در نتییجه تعرفه بهینه سازی سایت چندان ثابت نیست . برخی از این فاکتورها به طور کامل قابل مدریت توسط شما نیستند. زیرا، این کار از نظر فیلترهای گوگل کپی محسوب می شود و کلا کار شما هیچ گونه نتیجه مثبتی نخواهد داشت.

باز هم شما در نهایت سعی می کنید با مردم ارتباط برقرار کنید نه با ربات های موتورهای جستجو. وقتی رباتهای جستجو در سایت شما می خزند، آنها به دنبال کلمات کلیدی برای شناسایی موضوع محتوای شما میگردند. در قرارداد مبلغ حقوق شما بهصورت پروژهای و با توافق طرفین مشخص میشود. برای کمک به دوست خود، یک پزشک متخصص یا متخصص بهداشت روان به او معرفی کرده یا برای او یک قرار ملاقات مشخص کنید. سعی کنید برای محصولات خود از عکسهای واقعی و اختصاصی استفاده کنید.

وقتی شما رپورتاژتان را در یک سایت خوب و معتبر منتشر می کنید، مخاطب آن سایت با اعتماد بیشتری وارد سایت شما کی شوند و به خدمات یا محصولاتی که ارائه می کنید با اعتماد بیشتری نگاه خواهند کرد. در این نوع قرارداد شما سئو وب سایت خودرا به یک شرکت سئو واگذار میکنید و اونها موظف اند که با ارائه پروپوزال لیست کارهایی که قرار است برروی سایت انجام دهند را به شما ارائه کنند و هزینه ای را ماهانه باید پرداخت کنید واز دیگر موارد این مدل قراردادها اینکه شرکت سئو کار باید به صورت ماهانه و یا هفتگی گزارشی از عملکردشان ارائه کنند .

دیدگاهتان را بنویسید