دوره جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ

برای این کار در صفحهی سرچ گوگل نام سایت مورد نظر خود را وارد و با یک فاصله، عبارات مورد نظرتان را سرچ کنید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که بهینهسازی آن برای موتورهای جستوجو حتی برای مبتدیها هم کار راحتی است. این قسمت به موتورهای جستوجو و جستوجوگرها نشان میدهد که سایت شما چه موضوعی دارد و در چه حیطهای فعالیت میکنید.

در این بخش شما را با تعدادی از مشاغلی که میتوان آن را به صورت فریلنسری انجام داد، آشنا خواهیم کرد. چنین مشاغلی که هرگز به صورت آنلاین و کار در خانه شدنی نیستند، جایی در کانسپت فریلنسینگ ندارند. به طور خلاصه میتوان گفت که عمدتا هر فریلنسری دورکار است، ولی عکس این شرایط برقرار نیست و هر شخص دورکاری الزاما فریلنسر نیست. آیا دورکاری هم نوعی فریلنسری است؟ با همهگیری ویروس کرونا، با عبارت دورکاری یا کار از منزل بیشتر سر و کار داریم و به نظر میرسد که دورکاری به یک اصل برای همه سازمانها تبدیل شده است.

استقبال از بارسا نیوز دلیلی شد تا ما در شهریور سال 1393 اقدام به تغییر سیستم از وبلاگ به سایت نماییم . ”nofollow” در کد html خود است. موتور جستجوگر گوگل به تنهایی توانسته است مشاغل بسیار قابل توجهی را به وجود آورد؛ یکی از آنها نویسندگی تخصصی مقالات به صورت SEO شده است. با روی کار آمدن فروشگاههای اینترنتی و تغییر شیوه کسب و کارها، وجود ادمینها و افرادی که به طور ویژه به مشکلات مخاطبین میپردازند و وظیفه تولید محتوای مناسب برای کسب و کار را دارند از اهمیت بیشتری برخوردار شدهاست.

چه مشاغلی که برای فریلنسینگ مناسب هستند؟ مشاغلی که مربوط به دنیای دیجیتال هستند و فرد میتواند پروژههایی که به او تحویل داده میشوند را در خانه نیز انجام دهد، بهترین گزینه برای فریلنسینگ هستند. برنامه نویسان میتوانند با استفاده از رایانه شخصی خود، پروژههای کوچک و بزرگی را قبول کنند و به ازای اتمام آنها از کارفرمایان خود دستمزد بگیرند. نویسندگانی که در حوزه تولید محتوای سئو شده فعالیت میکنند موظف به رعایت نکات ریز و درشتی هستند تا بتوانند محتوایی خلق کنند که علاوه بر جلب رضایت کاربران، بتواند نظر رباتهای گوگل را نیز جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید