دوره دیجیتال مارکتینگ؛ ۲۲ ساعت آموزش ویدیویی و پروژهمحور ⋆ دیجیتالینگ

از طرفی سئو کلاه سیاه اشاره به روشهای غیر قانونی سئو دارد که اگرچه در کوتاه مدت ممکن است به شما در کسب رتبه کمک کند اما در بلند مدت منجر به جریمه سایت، کاهش رتبه ناگهانی و یا حتی حذف تمام صفحات سایت شما از نتایج گوگل خواهد شد. بهتر است برای متن خود موضوعی را انتخاب کنید که هم به کسب و کار شما مرتبط باشد و هم به سایت زومیت که در حوزه تکنولوژی فعالیت میکند.

1. از سایتهای خبرگزاری، سایتهای معروف و پربازدید برای انتشار محتوای خود استفاده کنید. سهولت ناوبری مهم است زیرا زمان طولانی در صفحه سیگنال های خوبی در مورد محتوای شما و وب سایت شما به طور کلی به Google ارسال می کند. به صورت مستمر باید کارهای خاصی را انجام دهید تا تجربه زیادی در سئو سایت بدست آورید. مشاهدۀ نظرات سایر خوانندگان باعث میشود تا کاربران جدید به شما خیلی راحتتر اعتماد کنند. با سیستم ها و الگوریتم های جدید گوگل برای بهینه سازی بهتر سایت ، آپدیت باشید.  عبارت Related Articles مقالات مرتبط با موضوع جستجوشده را نمایش میدهد، این مقالات میتوانند منابع خوبی برای نوشتن پژوهش یا پایان نامه جدید باشند.

مشکلات فنی یا تکنیکال سایت را بررسی کند. صفحات سایت را بهینه سازی کند. نرخ تبدیل را بهینه سازی کند. عیب یابی صفحات و بهینه سازی URL ها را انجام دهد. از بهینه سازی همه صفحات و عناصر سایت اطمینان حاصل را پیدا کند. هرچه رتبه بالاتری در صفحات نتایج داشته باشید، کلیک و ترافیک بیشتری برای سایت شما ایجاد می شود. پایش و بررسی ترافیک سایت و رتبه کلمات کلیدی را انجام دهد. UX سایت را بررسی کند. هنگامی که شخصی کلمه کلیدی شما را به عنوان پرس و جو تایپ می کند، گوگل می تواند آن را در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بندی کند.

همانطور که گفته شد رپورتاژ آگهی تاثیر چشم گیری همزمان در سئو و موفقیت در کسب و کار شما را خواهد داشت بدین صورت که از فاکتورهای مهم سئو ایجاد بک لینک از سایت های معتبر است که گوگل از آن برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند. برای پیاده سازی تکنیک ها و آزمون و خطا بهتر است سایت جداگانه ای داشته باشید تا نتایج بدست آمده را بر روی آن بررسی کنید. اگر با اصول دقیق رپورتاژ آگهی آشنا باشید با یک رپورتاژ میتوانید نتایج سایت خود در گوگل را کاملا متحول کنید. در سال 2006 به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه ترجمه متون آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید