دوره های جامع طراحی وبسایت

هدف گوگل نیز کسب رضایت کاربران است و به همین دلیل، به سایتهایی که نسبت به تعاملات کاربر واکنش سریعتری نشان بدهند، رتبه بهتری میدهد. کدهایی که با Css نوشته میشود، به صورت کاملا منظم و به ترتیب از بالا به پایین (پیش فرض) بررسی شده و اجرا میشود؛ برای مثال اگر رنگ متن یک صفحه را از سفید به مشکی تبدیل کنید، تیترها و پاراگرافها نیز از رنگ سفید به مشکی تغییر میکنند؛ پس باید به این نکته توجه نمود که با تغییر هر موردی که در راس باشد، زیرمجموعهی آن نیز همانند تغییری که در راس صورت گرفت تغییر خواهد کرد.

محتواهای نوشته شده با زبان اچ تی ام ال از طریق CSS جداسازی شده و رنگ، سایز، صفحه بندی و نوع فونت آن برای بهره بردن از سرعت بیشتر ویرایش میشود. از طرفی دیگر این وسایل های زیبا و جذاب بدون خانه، زیبایی آنچنانی ندارد و اصلا استفاده از آن بدون وجود خانه غیر ممکن است؛ بنابراین با توجه به این توضیحات و به طور کلی میتوان گفت این دو زبان یعنی Html و CSS تکمیل کننده یکدیگر بوده و وجود هر دو برای داشتن یک سایت استاندارد از اهمیت بالایی برخوردار است. Cascading Style Sheet مخفف CSS است که مانند HTML یکی از مهم ترین ابزارها برای طراحی سایت به شمار میرود.

همهچیز را راجع به لینک سازی و بک لینک ها گفتیم، اجازه دهید یک موضوع جالب را هم مطرح کنیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو خارجی به بخش مقالات ما رفته و مقالاتی که در این مورد و لینک سازی وجود دارد را مطالعه نمایید تا بتوانید اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

1. زمانی که در بینگ عبارت خود را جستجو می کنید، برای رسیدن به نتیجه بهتر، برخی پیشنهادات مرتبط با عبارت شما را به نمایش می گذارد. حال تصور کنید این خانه را با مبلمان زیبا، پردههای خوش رنگ، تابلوهای جذاب و مواردی از این قبیل بچینید. خانهای که سکونت در آن وجود ندارد را تصور کنید، یک خانه که در جای خود ارزشمند است ولی کاملا بیروح و خالی از هرگونه لوازم است این نمونه Html و شرایطی که ایجاد میکند را برای شما مثال زد. ما در آکادمی آی تی دوره جامعی را برای شما آماده کردیم تحت عنوان، آموزش وردپرس که به صورت کاملا کاربردی از مقدماتی تا پیشرفته WordPress را به شما آموزش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید